Była ulubienicą Wojewódzkiego, nagle przepadła. Wiemy co się z nią stało

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ada Szulc z X-Factor, Kuba Wojewódzki wprost ją ubóstwiał, w pierwszej edycji programu lepszy od niej był tylko Gienek Loska, a także Michał Szpak. Co się z nią stało?

Czytaj też: Tak wyglądał Ryszard Kotys w młodości! Kompletne zaskoczenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szulc dała się poznać szerszej publiczności, gdy zdecydowała się na udział w pierwszej edycji hitowego programu muzycznego stacji TVN pod tytułem X-Factor. Ada postanowiła wykonać utwór „The Show Must Go On”, a jej występ zachwycił całe grono jurorskie, które wtedy występowało w składzie: Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil.

Jeszcze przed występem dziewczyna dała się poznać publiczności z ciętego języka i odpowiedziała szybką ripostą na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Ten, gdy dowiedział się, że Ada studiuje farmację, stwierdził, że przydałaby mu się jej pomoc w wykupieniu pewnej recepty. Ta bez namysłu odpowiedziała:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nawet domyślam się na co”

Powodując tym samym salwę śmiechu na widowni. Talent dziewczyny był tak duży, że dotarła do ścisłego finału, tam musiała jednak uznać wyższość Gienka Loski, a także Michała Szpaka.

Czym się teraz zajmuje Ada Szulc z programu X-Factor?

Już po zakończeniu występów w X-Factor Ada Szulc postanowiła zakończyć współpracę ze swoim dotychczasowym zespołem i rozpocząć karierę solową. Wydała nawet płytę pod tytułem „Chilltoy”. Mimo kilku prób ostatnio o wokalistce zrobiło się cicho. Ostatnia jej piosenka została wydana w 2018 roku. Czy wpływ na taki przebieg kariery wokalistki miał jej wczesny sukces w programie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nie uwierzysz kim jest żona Hołowni. Teraz wszystko wychodzi na jaw

„Po programie wydawało mi się, że mogę wszystko. To jest błyskawiczny wzrost popularności. Ja nie byłam do końca na to przygotowana. Kończy się program, gasną światła, jest twarde zderzenie z rzeczywistością. (…) Byłam naiwna, bo wydawało mi się, że te propozycje, które dostaję, że będą zrealizowane. Wiele się kończyło, gdzieś w połowie prac. To był jeden zawód, trzeci, czwarty, aż w końcu się uzbrajasz w taką grubą skórę”

– wyznała Ada Szulc w jednym z wywiadów.

Ada Szulc z X-Factor, Kuba Wojewódzki wprost ją ubóstwiał, w pierwszej edycji lepszy od niej był tylko Gienek Loska i Michał Szpak. Co się z nią stało?
Ada Szulc z X-Factor, Kuba Wojewódzki wprost ją ubóstwiał, w pierwszej edycji lepszy od niej był tylko Gienek Loska i Michał Szpak. Co się z nią stało? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →