Chylińska wyznała prawdę! Cierpi na bardzo poważną chorobę!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Chylińska od lat zalicza się do jednych z najbardziej kontrowersyjnych polskich gwiazd. Od czasu swojej wielkiej kariery w O.N.A., piosenkarka zaliczyła mnóstwo przemian wizerunkowych i muzycznych. Obecnie gwiazda hitu Mam zły dzień jest matką trójki dzieci. Wydała także nową płytę Pink Punk oraz od wielu lat jest jurorem show TVN-u Mam Talent!. Podczas ostatniego wywiadu który poprowadził między innymi Wojewódzki Chylińska przyznała się do tego ,że wyniszcza ją depresja.

Piosenkarka została dosłownie „przesłuchana” podczas wywiadu który poprowadził Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop i Edward Miszczak, prezesa stacji TVN . Był to niezwykle szczery i przejmujący wywiad w którym Chylińska przyznała, że od lat wyniszcza ją depresja. Ponieważ była niesamowicie szczera wywiad jest bardzo poruszający.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Chylińska o próbie samobójczej i o tym jak męczy ją depresja

Chylińska opowiedziała o tym jak wyniszczyła ją depresja.Jurorka programu TVN Mam Talent zgodziła się na wywiad który poprowadził między innymi Wojewódzki
Agnieszka Chylińska-YouTube

Czytaj też: Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu

Wojewódzki zapytał Agnieszkę co najgłupszego zrobiła z miłości:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oddałam kiedyś swoje całe serce komuś kto po prostu zrobił z tego tatar. Dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem z  otworzeniem się i z tym, żeby na hasło kocham cię reagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość to już mnie nie ma. (…) Zawsze zaczynałam obwinianie od siebie, nigdy nie miałam takiego myślenia, że ktoś jest winien temu co się dzieje, tylko ja. Ja nie potrafię robić czegoś dla siebie i nigdy nie potrafiłam.

Wstrząsający wywiad

Na pytanie czy piosenkarka która jest także jurorką w „Mam talent” chciałaby mieć taką matkę, jaką jest sama dla swoich dzieci odpowiedziała:

Nie mogłam tego pojąc, że rodzice mnie nie wspierali, ze się do mnie nie odzywali, przez całe życie muszę wszystkim udowadniać, że warto mnie kochać. Dlatego wszystkie złote i platynowe płyty przynoszę swojej mamie, żeby zobaczyła.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też : Atak na amerykańską bazę w Iraku! Znamy szczegóły

Chylińska przyznała sie także do prób samobójczych oraz depresji:

Pierwsze moje załamania nerwowe, depresje i próby samobójcze, to były pierwsze lata w ONA. W wieku 18 lat zostałam bardzo źle potraktowana przez dorosłego faceta, potraktował mnie jak gówno. Moja kariera rozpoczęła się gdy miałam 18 lat, tak wcześnie! Wówczas zostałam zniszczona, rozpruta, nie byłam do tego przygotowana, pojawił się więc alkohol, narkotyki, faceci, to wszystko było tak szybko.

To był bardzo poruszający wywiad który kontrowersyjna jurorka programu TVN „Mam talent” zakończyła słowami:

To jest rozmowa mojego życia „.

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

Szokujące słowa księdza! Oto jak katolik powinien traktować WOŚP
Tragiczne wieści! Finalistka „The Voice of Poland” w ciężkim stanie! Konieczna jest operacja w USA
Z tego powodu Kaczyński nie zostanie nigdy już premierem. Złożył przysięgę
Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z 15 urodzin! Jedno z nich zdumiało fanów
Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,