Potwierdziło się najgorsze! Tragedia u Chylińskiej

Agnieszka Chylińska, potwierdzono plotki o tym, że jej związek może nie przetrwać, najprawdopodobniej małżeństwo dobiega końca, czy będzie rozwód?

Czytaj też: Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

Z powodu panującej epidemii koronawirusa COVID-19 Agnieszka Chylińska była zmuszona do odwołania swojej trasy koncertowej, którą planowała na 25 lecie działalności scenicznej. Jednak, aby pozostawać w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami, gwiazda estrady postanowiła zwiększyć swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Najczęściej Agnieszkę możemy zobaczyć na nagraniach udostępnianych w serwisie Instagram. Na nich najczęściej czyta napisaną przez siebie powieść dla dzieci „Giler, trampolina i reszta świata”, która osiągnęła wielki sukces i sprzedała się w ilości, bagatela, 600 tysięcy egzemplarzy.

Książka opowiada historię rodziny Zezików, rozwiedzionego małżeństwa, które ma trójkę dzieci. Zezię, autystycznego nastolatka Gilera, a także najmłodszego z rodzeństwa Franka.

„Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona”

– wyznała w jednym z wywiadów menadżerka Agnieszki.

Czy Agnieszka Chylińska i jej mąż zdecydują się na rozwód?

Już dwa lata temu media obiegła informacja, że w małżeństwie nie wiedzie się Agnieszce najlepiej. Gwiazda miała wtedy podobno zamieszkać na jakiś czas w hotelu.

„Śmiejemy się z Markiem, że już nam zrobiły symulację rozwodu”

– żartobliwie kwitowała to zajście wtedy artystka.

Artystka przyznała wtedy, że problemy jakie narastały w jej związku prawie skłoniły ją do złożenia wniosku rozwodowego.

„Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze”

– mówiła z nadzieją Agnieszka.

Niedawno plotki o problemach małżeńskich Chylińskiej znowu powróciły. Ostatnio na jej dekolcie pojawił się nowy tatuaż z napisem „Sinner” – „Grzesznica”. Następnie na policzku wytatuowała sobie napis „Love me” – „Kochaj mnie”, jakby prosząc o miłość.

Media donoszą, że para może nie mieszkać już razem. Wokalistka w ogóle nie wspomina o mężu, a ostatnio na jednym z nagrań pokazała się w koszulce z napisem „niczyja”.

Zobacz również: Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Czy to oznacza, że małżeństwo piosenkarki dobiega końca i skończy się rozwodem? najbliższa przyszłość najprawdopodobniej nam pokaże.

Agnieszka Chylińska, potwierdzono plotki o tym że związek może nie przetrwać, najprawdopodobniej małżeństwo dobiega końca, czy będzie rozwód?
Agnieszka Chylińska, potwierdzono plotki o tym że związek może nie przetrwać, najprawdopodobniej małżeństwo dobiega końca, czy będzie rozwód? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →