Dzięki temu Woźniak-Starak nie zapomni o mężu. To jej talizman

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki – Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach w zeszłym roku.

Czytaj też: Włosi skazywani na śmierć? Lekarze zmuszeni do drastycznych działań

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do tragedii doszło wówczas, kiedy mąż prezenterki postanowił pod wpływem alkoholu odwieźć jedną z kelnerek pracujących w restauracji znajomego. W pewnym momencie prowadzona przez niego łódź przechyliła się. Producent wraz z kobietą wpadli do wody. Z tego zdarzenia udało się wyjść cało tylko wspomnianej kobiecie. Z kolei martwe ciało Piotra Woźniak-Staraka odnaleziono dwie doby później.

Od tych tragicznych wydarzeń minęło już ponad pół roku. Przez ten czas Agnieszka Woźniak-Starak była praktycznie niewidoczna w mediach. Czas żałoby po mężu postanowiła spędzić z dala od błysku fleszy. W tym czasie celebrytka miała dużo czasu na to, aby zastanowić się nad przyszłością swojej kariery w telewizji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż

Niedawno Woźniak-Starak podjęła decyzję i wróciła do pracy, lecz jak na razie tylko w radiu. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że stary pracodawca gwiazdy, a więc stacja TVN bardzo chcę powrotu dziennikarki, lecz dla niej jest to wciąż za szybko.

Woźniak-Starak na premierze „Sala samobójców. Hejter”

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na oficjalnej premierze filmu Jana Komasy pt. „Sala samobójców. Hejter”. Prezenterka była jej główną prowadzącą. Przed prezentacją produkcji postanowiła zwrócić się do zebranych osób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki 

– powiedziała podczas premiery filmu.

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska w gorącej scenie erotycznej. Co na to Adam?

Warto zwrócić uwagę, że Agnieszka Woźniak-Starak, stojąc na scenie, miała na palcu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Piotra. Ma to być jej talizman, który ma podtrzymywać jej pamięć o tragicznie zmarłym mężu.

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki - Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach.
Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki – Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach./ screen YouTube

Źródło: YouTube

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →