Dzięki temu Woźniak-Starak nie zapomni o mężu. To jej talizman

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki – Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach w zeszłym roku.

Czytaj też: Włosi skazywani na śmierć? Lekarze zmuszeni do drastycznych działań

Do tragedii doszło wówczas, kiedy mąż prezenterki postanowił pod wpływem alkoholu odwieźć jedną z kelnerek pracujących w restauracji znajomego. W pewnym momencie prowadzona przez niego łódź przechyliła się. Producent wraz z kobietą wpadli do wody. Z tego zdarzenia udało się wyjść cało tylko wspomnianej kobiecie. Z kolei martwe ciało Piotra Woźniak-Staraka odnaleziono dwie doby później.

Od tych tragicznych wydarzeń minęło już ponad pół roku. Przez ten czas Agnieszka Woźniak-Starak była praktycznie niewidoczna w mediach. Czas żałoby po mężu postanowiła spędzić z dala od błysku fleszy. W tym czasie celebrytka miała dużo czasu na to, aby zastanowić się nad przyszłością swojej kariery w telewizji.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż

Niedawno Woźniak-Starak podjęła decyzję i wróciła do pracy, lecz jak na razie tylko w radiu. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że stary pracodawca gwiazdy, a więc stacja TVN bardzo chcę powrotu dziennikarki, lecz dla niej jest to wciąż za szybko.

Woźniak-Starak na premierze „Sala samobójców. Hejter”

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na oficjalnej premierze filmu Jana Komasy pt. „Sala samobójców. Hejter”. Prezenterka była jej główną prowadzącą. Przed prezentacją produkcji postanowiła zwrócić się do zebranych osób.

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki 

– powiedziała podczas premiery filmu.

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska w gorącej scenie erotycznej. Co na to Adam?

Warto zwrócić uwagę, że Agnieszka Woźniak-Starak, stojąc na scenie, miała na palcu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Piotra. Ma to być jej talizman, który ma podtrzymywać jej pamięć o tragicznie zmarłym mężu.

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki - Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach.
Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda TVN, która pół roku temu przeżyła dramat, mąż dziennikarki – Piotr Woźniak-Starak poniósł śmierć na Mazurach./ screen YouTube

Źródło: YouTube

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

, , ,