Jest decyzja Agnieszki Woźniak Starak odnośnie TVN

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka TVN i była żona producenta, którym był Piotr Woźniak-Starak. Gwiazda aktualnie dochodzi do siebie po wielkiej tragedii. Agnieszka Woźniak-Starak na portalu Instagram zamieściła niedawno zdjęcie swoich sześciu psów. Z relacji mediów wynika, że to właśnie z nimi najczęściej na zewnątrz wychodzi prezenterka TVN. Przy tej okazji spotyka między innymi swoich sąsiadów, którzy na własne oczy mogą ocenić dyspozycję żony ś.p Piotra. O ten aspekt dziennikarze Super Expressu zapytali osoby mieszkające w pobliżu domu dziennikarki. Jaka jest ich opinia na temat jej stanu?

Pół roku od tragedii

Agnieszka Woźniak-Starak to przede wszystkim prezenterka TVN i była żona producenta, którym był Piotr Woźniak-Starak. Gwiazda do dziś stara się dojść do siebie po wielkiej tragedii, jaką była śmierć jej ukochanego męża. Agnieszka Woźniak-Starak na portalu Instagram opublikowała niedawno zdjęcie swoich psów. W ciężkich chwilach to przede wszystkim czworonogi stanowią jej pierwsze wsparcie. Wiele osób wciąż się zastanawia nad tym, czy prezenterka wróci do swojej poprzedniej pracy. Nie ulega wątpliwości, że gdzieś głęboko w Agnieszce rodzi się chęć powrotu. Już dziś wiemy, że na sto procent weźmie udział w prowadzeniu nowego projektu radiowego. Niedawno mówiono również, że może liczyć na powrót do TVN Style. Jednak, czy jej aktualny stan na pozwala?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

18 lutego minie dokładnie pół roku od momentu tragicznej śmierci Piotra Woźniak-Staraka na jeziorze Kisajno na Mazurach. Tą tragedią żyła dosłownie cała Polska. Pierwsze godziny po zdarzeniu dawały jeszcze szansę na to, że Piotr się odnajdzie. Niestety 19 sierpnia 2019 roku, płetwonurkowie wyciągnęli z jeziora ciało mężczyzny. Szybko zidentyfikowano, że jest to ciało poszukiwanego producenta filmowego – Piotra Woźniak-Staraka. Przyczyną śmierci było wypadnięcie mężczyzny z motorówki, a także uderzenie głową o śrubę silnika.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

View this post on Instagram

Kocham

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Czytaj też: Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Po tych tragicznych wydarzeniach, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zawiesić swoją karierę w telewizji. Niedawno mówiła wprost, że nie jest do końca pewna swojego powrotu do mały ekran. Dziś jednak z relacji Super Expressu wynika, że dziennikarka z każdym następnym dniem czuję się coraz lepiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość

– zdradza informator tabloidu.

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka TVN i była żona producenta,  którym był Piotr Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak na portalu Instagram...
Agnieszka Woźniak-Starak/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →