Znana aktorka kąpie się z dorastającym synem. Jej wyznanie szokuje!

Znana aktorka, Alicia Silverstone, co pewien czas lubi wywoływać kontrowersje, tym razem w serwisie Instagram, gwiazda Clueless przyznała, że ona i jej 9-letni syn, nadal razem się kąpią.

Znana z filmu Clueless, a także teledysków rockowego zespołu Aerosmith, aktorka Alicia Silverstone, co pewien czas wzbudza w sieci kontrowersje. Jej wypowiedzi często idą po prąd ogólno przyjętym standardom. Tym razem poszło o jej syna. Silverstone ma 9-letniego synka o niespotykanym imieniu Bear, z po angielsku oznacza niedźwiadek. Ojcem chłopca jest rockowy muzyk Christopher Jarecki, z którym aktorka po 13 latach małżeństwa rozwiodła się w 2018 roku.

Czytaj też: Uwaga: Nowy obowiązek dla kierowców! Za brak tej rzeczy czekają wysokie kary

Niedawno Silverstone, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a głównie w serwisie Instagram wyznała w wywiadzie udzielonym magazynowi New York Times, że mimo iż jej syn ma już 9 lat to jak jest u niej nadal kąpią się razem w wannie. Ta wypowiedź zszokowała jej rozmówce, a także fanów.

Alicia Silverstone i jej 9-letni syn nadal kąpią się razem

„Gdy syn jest u mnie, kąpiemy się razem w wannie” – stwierdziła Silverstone.

Zobacz również: Fronczewski przeżywa koszmar. Smutne doniesienia o aktorze

Nie jest to pierwszy raz kiedy kiedy sposób wychowania dziecka przez Alicię Silverstone wzbudza tak wielkie kontrowersje. Kilka lat temu aktorka przyznała, że zanim nakarmi syna, wtedy jeszcze niemowlę, to wszystko najpierw sama przeżuwa. Następnie gwiazda stwierdziła, ze szczepionki są bezsensu i podważyła ich zasadność. Kontrowersyjna jest też dieta jej dziecka, bowiem Bear jest weganinem. Silverstone tłumaczy, że jej syn sam wybrał taką dietę.

„Ludzie mają mnie za świra. Ale jestem z tego dumna, bo ciężko być osobą, która zabiera głos w różnych kwestiach, która mówi to, czego inni nie chcą usłyszeć” – Stwierdziła Silverstone.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Poważne zagrożenie stało się faktem. Polacy masowo dostają SMS’y z rządowej agencji

PKW podjęła decyzję ws wyborów w ostatniej chwili! Jest oficjalny komunikat

Siostra Morawieckiego ujawniła prawdę! Udzieliła wywiadu

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →