Po tym co El Dursi powiedziała o Dudzie, w sieci zawrzało

Andrzej Duda w tym tygodniu dołączył to portalu „TikTok”, co wywołało mały skandal,  lecz dziś w jego obronie stanęła gwiazda TVN i „Hotel Paradise” – Klaudia El Dursi.

Zobacz również: Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Do całej sytuacji doszło na początku bieżącego tygodnia. Prezydent Andrzej Duda jako głowa państwa na naszej polszczyźnie bardzo aktywnie stara się zaangażować w bieżącą sytuację w naszym kraju. Niestety nie wszystkim jego działania się podobają.

Szczególnie sporą falę kontrowersji spowodowało nagranie prezydenta na portalu „TikTok”. Nie brakowało komentarzy,  że głowie państwa po prostu nie wypada. W tej sytuacji za prezydentem postanowiła wstawić się gwiazda TVN – Klaudia El-Dursi.

Andrzej Duda i Klaudia El-Dursi

Aktualnie w Polsce trwa walka z koronawirusem. W tej sytuacji politycy oraz znane osoby starają się zaangażować w jak największym stopniu, aby przekonać Polaków do pozostania w domach.  Aktualnie w Polsce stwierdzono ponad 2600 przypadków zakażeń na koronawirusa z czego odnotowano 45 zgonów.

Wirus jest szczególnie groźny dla osób starszych,  lecz również i młodzi ludzie powinni czuć przed nim obawy. Właśnie do nich zwrócił się na TikToku prezydent Andrzej Duda, który zaapelował do nich o pozostanie w domu i wzięcie udziału w esportowym turnieju.

Niestety apel prezydent został częściowo odebrany w bardzo negatywny sposób. Dziś w obronie Prezydenta stanęła Klaudia El-Dursi.

„Nie wiedziałam, że on dołączył do TikTika, ale ogólnie super! Trzeba znajdować sobie jakieś sposoby na umilenie czasu, czy odstresowanie. Nie wiem, co on tam nagrał, czy było to coś z przekazem, czy dla zabawy, ale ogólnie super

mówi w rozmowie.

„Nie powinno się kategoryzować, że do jakiegoś wieku, czy do jakiegoś stanowiska wypada, a od jakiegoś nie. Dla mnie super opcja

dodaje.

Nagranie Prezydenta w ciągu kilku dni obejrzało ponad 3 miliony osób.

Andrzej Duda dołączył do portalu "TikTok", co wywołało mały skandal,  lecz dziś w jego obronie stanęła gwiazda TVN i "Hotel Paradise" - Klaudia El Dursi.
Andrzej Duda dołączył do portalu „TikTok”, co wywołało mały skandal, lecz dziś w jego obronie stanęła gwiazda TVN i „Hotel Paradise” – Klaudia El Dursi./ screen YouTube

Źródło: Pomponik

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

Polecamy także:

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

14-dniowa kwarantanna nie wystarczy. Wszystko na nic?

,