Grabowski po rozwodzie to bankrut? Kwoty powalają

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski to gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”  emitowanego od ponad 20 lat na kanale telewizji Polsat. Grabowski przechodził niedawno rozwód,  który go sporo kosztował. Czy w Gwiazda telewizji Polsat poradził sobie w tych trudnych chwilach? Czy serialowy Ferdynand Kiepski wyjdzie na prostą? Ile zarabia Grabowski za kultową rolę?

Andrzej Grabowski i rozwód

Andrzej Grabowski rok temu podjął decyzję,  że bierze rozwód. Gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” rozstał się z żoną po 9 latach małżeństwa. Niestety parze od pewnego czasu się nie układało i taka sytuacja musiała ostatecznie kiedyś nastąpić.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grabowski bankrut? Ile Grabowski stracił na rozwodzie? Ile zarabia Grabowski?

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski) zarabia około 400 tysięcy złotych za jeden sezon gry w serialu „Świat według Kiepskich”. Można do tej sumy doliczyć jedzcze kilka kontraktów aktora, które dają już pokaźną sumę. W mediach mówiło się sporo,  że Grabowski to bankrut, lecz jak jest naprawdę?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Andrzej Grabowski rozwód: Andrzej Grabowski bankrut? Jak gwiazda Świat według Kiepskich tv Polsat poradził z rozstaniem. Ferdynand Kiepski się zmieni?
Fot.: Andrzej Grabowski, screen/ YouTube

Grabowski i rozwód: Jakie koszty poniósł Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski)?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

Grabowski z początku chciał przekazać żonie 50 tysięcy złotych z tytułu rozwodu. Ostatecznie suma zatrzymała się na 1 milionie złotych. Jest to rozwiązanie znaczenie bardziej korzystne zważywszy na to,  iż żona oraz jej pełnomocnicy chcieli,  aby aktor zostawił kobiecie wille wartą 5 milionów złotych.

Grabowski bankrut? Ile stracił Andrdej Grabowski (Ferdynand Kiepski)

Oficjalnie Andrzej Grabowski został zobowiązany do zapłaty aż 1 miliona złotych swojej żonie. Sprawa była dosyć kontrowersyjna i na aktora wylała spora fala krytyki ze strony fanów,  ale również i przyjaciół. Chodziło przede wszystkim o stan zdrowia żony Andrzeja Grabowskiego. Kobieta przeszła aż dwa wylewy,  które doprowadziły jej organizm do prawdziwej czystki. Stąd nie brakowało negatywnych komentarzy pod adresem Grabowskiego,  który chciał przekazać żonie zaledwie 50 tysięcy złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Świat według Kiepskich”: Ferdynand  Kiepski wraca na plan serialu telewizji Polsat

Grabowski od lat gra w serialu „Świat według Kiepskich” w telewizji Polsat. Ferdynand Kiepski to bez wątpienia rola , którą artystę kojarzy rzesza fanów. Jego barwne perypetie do spółki z Ryszardem Kotysem (Marian Paździoch) przeszły do historii polskich seriali komediowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona
Liszowska cała we łzach. Nie mogła tego przewidzieć
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →