Grabowski ujawnił tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich to bez wątpienia dwie legendy polskich serial. Dziś nikt sobie nie wyobraża, aby Ferdek Kiepski był odgrywany przez innego aktora niż Grabowski, lecz należy przypomnieć, że z początku na to miejsce był planowany zupełnie inny aktor, a mianowicie Janusz Rewiński, który ostatecznie zrezygnował z angażu po przeczytaniu scenariusza produkcji telewizji Polsat. W tym przypadku twórcy zaproponowali angaż Grabowskiemu, który zbytnio pozytywnie nastawiony do koncepcji serialu nie był.

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich: Aktor był sceptycznie nastawiony do serialu

Andrzej Grabowski w jednym z wywiadów przyznał, iż zgodził się na grę w serialu Świat według Kiepskich tylko i wyłącznie z powodów finansowych. Osobiście koncepcja produkcji w żaden sposób do niego nie przemawiała, a aktor określił ją mianem „kultu głupoty”. Po samym przeczytaniu scenariusza nowego serialu telewizji Polsat stwierdził, że serial za długo na rynku nie przetrwa. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, a Świat według Kiepskich i Ferdek Kiepski w tym roku obchodził swoje dwudzieste urodziny powstania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tym samym wywiadzie Andrzej Grabowski przyznał, że na początku był bardzo niemiły na planie dla innych osób. Aktor podkreślił, że wynikało to po prostu z niezadowolenia z faktu odgrywania roli, z którą się po prostu nie zgadzał. Dodał przy tym, że co jakiś czas dochodziło do konfliktów między nim a producentami serialu Polsat, którzy mieli niejednokrotnie bardzo kontrowersyjne pomysły na odcinki sitcomu. Zazwyczaj musieli oni ustąpić aktorowi, którego opinia jest dla nich bardzo ważna.

Serial telewizji Polsat ma już ponad 20 lat!

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich: Aktor zdradza ciężkie początki serialu telewizji Polsat. Ferdek Kiepski miał byc zupełnie inny?
Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich: Aktor zdradza ciężkie początki serialu telewizji Polsat. Ferdek Kiepski miał byc zupełnie inny?

Świat według Kiepskich rozpoczął swoją emisję w marcu 1999 roku. Na początku mało kto wróżył serialowi telewizji Polsat jakikolwiek sukces. Do dziś w produkcji możemy ujrzeć takich aktorów jak wcześniej wspomniany Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski czy Dariusz Gnatowski. Emisja nowego sezonu serialu już jesienią w Polsacie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

To już pewne! Mandaryna zdradziła sekret Wiśniewskiego!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →