Anita i Adrian z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczyli nowiną

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anita i Adrian z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczyli nowiną, bowiem okazuje się, że Anita jest w ciąży i zakochani spodziewają się drugiego dziecka. Bez wątpienia jest to kolejna zaskakująca informacja dla sympatyków tej pary.

Czytaj też: W Szwajcarii wybuchła panika. Dantejskie sceny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anita i Adrian byli jednymi z pierwszych uczestników popularnego programu. Można powiedzieć,  że ich spotkanie było bardzo niecodzienne, ponieważ pierwszy raz zobaczyli się na oczy przed urzędnikiem stanu cywilnego. Na początku mogło się wydawać,  że nic z tego nie będzie,  lecz życia piszę bardzo rozmaite scenariusze. Tak też było i w tym przypadku.

Anita i Adrian z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Anita i Adrian to para,  która nie przestaje zaskakiwać widzów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Na początku nic nie wskazywało na to, aby między nimi zrodziło się większe wzajemne uczucie. Anita na samym początku dała do zrozumienia,  że Adrian nie jest po prostu w jej typie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo wszystko uczestniczka programu postanowiła mężczyźnie dać szansę i spróbować stworzyć z nim związek. Dziś już nie są tylko po ślubie. Łączy ich dodatkowo mały synek,  któremu dali na imię Jerzy. Wiemy już także, że brzdąc niedługo będzie miał w domu towarzystwo.

  „Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie – ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon!”

– napisała podekscytowana Anita na swoim profilu na Instagramie (pis. oryg.).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bez wątpienia takie wiadomości wszyscy lubimy.

Zobacz również: Koronawirus w Polsce: Dane na czwartek rano

„Ślub od pierwszego wejrzenia”

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to polski program telewizyjny typu reality show emitowany od 3 października 2016 do 19 listopada 2018 na antenie TVN i ponownie od 28 lutego 2020 na antenie TVN 7. Program jest oparty na duńskim formacie Gift ved første. Cechą charakterystyczną programu jest fakt, że uczestnicy programu dowiadywali się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Natomiast w ostatnim odcinku podejmowali decyzje o kontynuowaniu małżeństwa lub rozwodzie.

Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia zaskoczyli nowiną, bowiem okazuje się że Anita jest w ciąży, spodziewają się drugiego dziecka
Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia zaskoczyli nowiną, bowiem okazuje się że Anita jest w ciąży, spodziewają się drugiego dziecka/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Hotel Paradise: Zrobili to na żywo przed kamerami! Skandal

Gessler porównała Polaków z Hiszpanami. Musisz to zobaczyć

Wstrząsająca relacja Polaka! Wprowadzają stan wojenny

To może Cię również zainteresować:

Koronawirus jest już w całej Polsce. Nowe informacje

Nowe fakty ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokuratura komentuje

Fani w szoku! Grabowski tymi słowami skomentował swój rozwód

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →