Anna Mucha bez grama makijażu! To zdjęcie robi furorę w sieci! [FOTO]

Udostępnij:

Anna Mucha już wróciła do pracy po zimowym urlopie. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem prosto z planu filmowego. Fotografia w kilka minut podbiła serca internautów, bo aktorka pozuje na niej bez grama makijażu. Zobaczcie sami.

Polska aktorka na okres sylwestrowo-noworoczny wyjechała w góry, by tam naładować baterie przed kolejnym pracowitym sezonem. Pełna energii i zapału wróciła do pracy w teatrze. Pierwszy spetakl zagrała 5 stycznia w Rybniku, a chwilę przed nim pochwaliła się zdjęciem zza kulis.

Nie trzeba wytrawnego oka, by zauważyć, że na jej buzi nie ma ani grama makijażu, o czym zresztą gwiazda wspomniała w komentarzu. – Absolutely #nomakeup! Aktorka w przygotowaniu. Before at work – czytamy w komentarzu pod jej najnowszym selfie. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. – Taki no make up to ja rozumiem. A nie „no make up”, a usta błyszczą permanentem, rzęsy dopiero co na nich klej przysechł, a cera przefiltrowana snapchatem. Szacun – napisał jedna z internautek.

absolutely #nomakeup ! #aktorka w przygotowaniu #before #atwork

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Na co kolejna dodała, że właśnie z takich osób jak Ania Mucha młode dziewczyny powinny brać przykład. – A nie z napompowanych, nabotoksowanych kilkutygodniowych celebrytek, które po zabłyśnięciu w jakimś jednym, durnym programie robią sobie policzki, usta, brwi, rzesy, cycki i wszystko co tylko możliwe. Tylko i wyłącznie po to, aby dalej błyszczeć w show-biznesie, kompletnie zapominając, że to nie na tym polega… Im mniej tym lepiej i cieszę się, że jednak nie wszyscy, a raczej nie wszystkie kobiety, preferują sztuczność – napisała.