Szok! Mucha w tym stroju pomagała potrzebującym

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram: Anna Mucha i Legia Warszawa w trakcie epidemii COVID-19 (koronawirus) pomagają potrzebującym, lecz bardziej niż inicjatywę internautów zainteresowały rozdarte spodnie Anny.

Czytaj też: Kolejne zachorowania i zgony. Najnowsze dane ministerstwa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie cała Polska walczy z epidemią koronawirusa. Sytuacja jest już zdecydowanie łagodniejsza niż to miało miejsce jeszcze miesiąc temu, lecz władzę wciąż ostrzegają i proszę obywateli o zachowanie roztropności w swoich codziennych decyzjach, które mogą rodzić konsekwencje nie tylko dla nas.

W tej sytuacji wiele gwiazd angażuje się w akcję charytatywne, które mają na celu przede wszystkim pomoc dla najbardziej potrzebujących w czasach narodowej kwarantanny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia celebrytka o bardzo wielkim sercu. W tych ciężkich czasach aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” podjęła decyzję o zaangażowaniu się w wolontariat, który powstał z inicjatywy Legii Warszawa.

Instagram: Anna Mucha i jej rozdarte spodnie

Pomysł stołecznego klubu polega przede wszystkim na dostarczaniu jedzenia dla osób starszych, które ze względu na zdrowie nie mogą tak jak na co dzień wyjść z domu i zrobić sobie zakupów. W pomoc takim osobom zaangażowała się właśnie Anna Mucha, która wraz z innymi gwiazdami roznosiła jedzenie.

Akcja jest bez wątpienia bardzo piękna w swojej idei, lecz mimo wszystko internauci zwrócili uwagę na zupełnie inny czynnik. Mianowicie na zdjęciu promującym akcję z Anną Muchą widać, że spodnie aktorki są z wielką dziurą. Prędko na ten szczegół postanowili zareagować użytkownicy Instagrama.

Zobacz również: Kora obecna w nowym filmie Sekielskich. Porażające

– Super! A Te spodnie tak specjalnie roztargane?
– Anka spodnie o blat w kuchni podarłaś? Z czego masz ten blat?
– Muszka tak pędziła pomagać, że aż spodnie pękły! Super akcja. Brawo Ania!

Instagram: Anna Mucha i Legia Warszawa w trakcie epidemii COVID-19 (koronawirus) pomagają potrzebującym, lecz Polaków  zainteresowały rozdarte spodnie Anny.
Instagram: Anna Mucha i Legia Warszawa w trakcie epidemii COVID-19 (koronawirus) pomagają potrzebującym, lecz Polaków zainteresowały rozdarte spodnie Anny./ screen YouTube

Polecamy także:

Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

Grodzki „pijany czy niespełna rozumu”? Jego słowa o Trzaskowskim to hit!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →