Anna Mucha straciła pracę, bo za dużo powiedziała

Anna Mucha powiedziała za dużo i przez swój niewyparzony język straciła pracę, a raczej dość duży kontrakt, jeśli zastanawiacie się ile aktorka zarabia to powinniście to przeczytać. Pogardzić taką kwotą? To się nazywa rozmach.

Czytaj też: Kolejne zgony i zakażenia. Dane mówią same za siebie. Co dalej?

Aktorka Anna Mucha jest w kraju znana ze swojej bezkompromisowości i ciętego języka. Właśnie przez słowa, które wypowiedziała w jednym z wywiadów, przeszedł jej koło nosa kontrakt życia.

Ania występuje przed kamerami od lat. Zaczynała jeszcze jako mała dziewczynka w filmie Andrzeja Wajdy pod tytułem Korczak. Później mogliśmy ją podziwiać w epizodycznej, ale jakże zapadającej w pamięć, rólce dziewczynki w czerwonej sukience, w arcydziele Stevena Spielberga, Lista Schindlera.

W późniejszym czasie największą rozpoznawalność przyniosły jej jednak występy w serialach. Głównie w M jak Miłość, które emitowane jest od lat na antenach Telewizji publicznej.

Mucha, oprócz swojego talentu aktorskiego, jest także rozpoznawalna przez kontrowersyjne i wzbudzające nieraz mieszane uczucia, wśród fanów, wypowiedzi. Jako jurorka w programie Dance, Dance, Dance nie ma litości dla uczestników, nieraz doprowadzając ich do płaczu.

Anna Mucha straciła pracę, wszystko przez jej niewyparzony język

Także w wywiadach nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi. To własnie przez jedno źle wypowiedziane zdanie, aktorka straciła kiedyś olbrzymi kontrakt reklamowy. Zawarła go z jedną z firm produkującą samochody.

„Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach”

– stwierdziła Anna Mucha.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Po tym wywiadzie, który aktorka udzieliła magazynowi Party, firma samochodowa, z którą Ania miała podpisany kontrakt reklamowy opiewający, bagatela na 400 tysięcy złotych, postanowiła go zerwać.

Wszystkiemu winny, kolejny raz, okazał się niewyparzony język gwiazdy serialu M jak Miłość.

Anna Mucha powiedziała za dużo i przez swój niewyparzony język straciła pracę, a raczej dość duży kontrakt, zatem ile aktorka zarabia
Anna Mucha powiedziała za dużo i przez swój niewyparzony język straciła pracę, a raczej dość duży kontrakt, zatem ile aktorka zarabia. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →