Anna Mucha wyznała to na wizji uczestnikowi „Dance Dance Dance”. Widzów wryło

Udostępnij:

Anna Mucha zauroczona w „Dance Dance Dance” w TVP, a jej nowym obiektem westchnień jest Krzysztof Jonkisz, którego bratem jest Rafał  – były mister Polski.

Czytaj też: Czarna doba w Polsce. Duży wzrost zakażeń i nowe zgony

Aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” była pod olbrzymim wyrażeniem postępu jaki wykonał Krzysztof,  który jeszcze kilka miesięcy do tytułu był w zupełnie innym miejscu.

Anna Mucha nie kryła swojego zachwytu nastolatkiem,  który niedawno dopiero skończył szkołę i rozpoczął normalną pracę. Jego historia dla wielu osób może się okazać sporą inspiracją i przede wszystkim motywacją.

Rafał i Krzysztof Jonkisz to dwaj bracia, którzy od drugiej edycji programu „Dance Dance Dance” występują razem w programie. Rafał jest z pewnością bardziej rozpoznawalny od brata. Kilka lat temu brał udział w konkursie na Mistera Polski, gdzie otrzymał najwyższy tytuł.

Anna Mucha zauroczona w „Dance Dance Dance” w TVP, czy Krzysztof Jonkisz wpadł jej w oko?

Z kolei jego brat zaraz po zakończeniu szkoły średniej udał się do Warszawy, gdzie Rafał pomógł mu znaleźć pracę. Następnie najmłodszy z braci Jonkisz udał się do Holandii,  gdzie pracował na chłodni przy pakowaniu ryb. Dziś Krzysztof jest w zupełnie innym miejscu.

W ostatnim odcinku programu „Dance Dance Dance” 19-latek radził sobie świetnie z trudnymi choreografiami, co potwierdziła swoją oceną przede wszystkim Anna Mucha. Aktorka stwierdziła przy tym, że jest pod olbrzymim wyrażeniem postępu,  który wykonał Krzysztof.

Dziwne wyznanie Muchy

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w Tobie totalny potencjał…jestem Tobą zauroczona!

– powiedziała Anna Mucha.

Zobacz również: Ciężarna Rozenek dodała film i wywołała skandal. Nie darowali jej

Bracia Jonkisz zasłynęli również z powodu olbrzymiego oddania i miłości wobec ich mamy, która wychowała czwórkę dzieci samotnie.

Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Udało mi się znaleźć pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby

– opowiadał o swojej przeszłości Krzysztof. 

Anna Mucha zauroczona w "Dance Dance Dance" w TVP, a jej nowym obiektem westchnień jest Krzysztof Jonkisz, którego bratem jest Rafał  - były mister Polski.
Anna Mucha zauroczona w „Dance Dance Dance” w TVP, a jej nowym obiektem westchnień jest Krzysztof Jonkisz, którego bratem jest Rafał – były mister Polski./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

Skandal z Kurdej-Szatan, wylał się na nią ostry hejt

Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

To może Cię również zainteresować:

Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem w Polsce

Przerażająca informacja o koronawirusie. Możemy nie mieć szans

Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

loading...

, , , ,