Ostatnie zdjęcia jakie zrobiła Przybylska przed śmiercią… Sama je opublikowała [FOTO]

Udostępnij:

Śmierć Anny Przybylskiej była jedną z największych tragedii w świecie polskiego show-biznesu w tym dziesięcioleciu. Aktorkę oglądano między innymi w serialu TVP pod tytułem „Złotopolscy”, uwielbiano ja w całym kraju. Partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk został sam z trójką ich dzieci, byli to córka Oliwia oraz dwóch synów Szymon i Jan. Prezentujemy tutaj wam ostatnie zdjęcia jakie Anna Przybylska zrobiła przed śmiercią.

Zanim wszyscy poznali Annę Przybylską jako aktorkę, pracowała jako modelka, w 1994 roku zajęła nawet trzecie miejsce w konkursie Twarz Roku. Ale dopiero praca aktorki dała jej prawdziwy rozgłos i popularność. Zadebiutowała w 1997 roku rolą w filmie „Ciemna strona wenus”.

CZYTAJ TEŻ: Owsiak nie wytrzymał! Histerycznie zaatakował PiS ze sceny. Te słowa słyszała cała Polska

Następnie przyszła rola, która przyniosła jej największą popularność, w kultowym tasiemcu produkcji TVP pod tytułem „Złotopolscy”, w którym grała od 1998 roku do zakończenia jego emisji w 2010 roku. Następnie przyszły role w „Sezonie na leszcza”, „Karierze Nikosia Dyzmy”, czy serialu komediowym stacji telewizyjnej Polsat „Daleko od noszy”.

Mamy ostatnie zdjęcia jakie zrobiła przed śmiercią Anna Przybylska

W 2014 roku przyszła druzgocąca wiadomość, dlatego śmierć Anny Przybylskiej wprawiła całą Polskę w stan żałoby, osierociła trójkę dzieci, były to córka Oliwia oraz dwóch synów Szymon i Jan. Jej partnerem, a także ojcem dzieci był Jarosław Bieniuk, znany piłkarz. Poniżej przedstawiamy ostatnie zdjęcia jakie Anna Przybylska zrobiła przed śmiercią na raka.

Oto ostatnie zdjęcia jakie wrzuciła Przybylska (Złotopolscy). Śmierć Przybylskiej sprawiła, że Jarosław Bieniuk, córka Oliwia i reszta dzieci zostali sami.
Fot.: Anna Przybylska, screen/ Internet

Jest to jedno z ostatnich zdjęć, jakimi podzieliła się w internecie Anna Przybylska zrobione na 11 dni przed jej śmiercią. Zostało zrobione na Wielkanoc w kwietniu 2014 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w PO! Popularny polityk opozycji trafił do więzienia

Kolejna seria zdjęć zrobiona na niedługo przed jej odejściem.

Oto ostatnie zdjęcia jakie wrzuciła Przybylska (Złotopolscy). Śmierć Przybylskiej sprawiła, że Jarosław Bieniuk, córka Oliwia i reszta dzieci zostali sami.

Fotografie zostały zrobione w lutym 2014 roku. Przybylska i jej ostatnie zdjęcia przed śmiercią

Zdjęcie zrobione w kwietniu 2014 roku.

źródło: wLocie.pl

POLECAMY:

Skawiński ujawnia prawdę o Chylińskiej! Fani oburzeni!
Wzruszająca mowa Morawieckiego! Reakcje Powstańców? Bezcenne! (wideo)
Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

Przybylska i jej ostatnie zdjęcia przed śmiercią

, , , , ,