Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział

Nie każdy wie, że zanim śmierć ją zabrała Anna Przybylska odbyła jeszcze jedną heroiczną walkę, nie tylko choroba (rak trzustki) dawała się jej we znaki. Chodzi oczywiście o jej konflikt z paparazzi, którzy nękali ją i jej rodzinę nawet w obliczu tragedii, która ich spotkała. Rak sprawił, że Przybylska słabła w oczach, a fotografom zależało tylko, żeby zrobić jej kolejną fotografię, którą można by sprzedać tabloidom. Teraz córka Przybylskiej Oliwia Bieniuk chce iść w jej ślady i zostać modelką, paparazzi znowu będą mieli pole do popisu.

Anna Przybylska stoczyła olbrzymią walkę, choroba jaką był rak trzustki była jednak zbyt mocnym przeciwnikiem i śmierć ją nam odebrała. Jednak nie była to jedyna walka jaką odbyła przed śmiercią aktorka. Stoczyła jeszcze jeden bój… z natrętnymi paparazzi.

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!

Przybylska zawsze słynęła z zamiłowania do prywatności w życiu prywatnym. Mało było okazji do dowiedzenia się czegoś więcej o jej rodzinie. Jarosław Bieniuk i ich trójka dzieci Oliwia, Szymon i Jan była jej oazą spokoju i wytchnienia. Dlatego starała się ich chronić przed wścibskimi obiektywami fotografów.

Nie tylko rak spowodował, że Anna Przybylska słabła w oczach…

Anna Przybylska: choroba (rak) to nie jedyny problem zanim zabrała ją śmierć, byli też paparazzi. córka Przybylskiej Oliwia Bieniuk chce iść w jej ślady.
Fot.: Anna Przybylska, screen/ YouTube

Mimo, że już sama diagnoza lekarska, mówiąca, że to rak trzustki była druzgocąca, gwiazda kina była zmuszona do podjęcia jeszcze jednego boju. Mimo ciągle pogarszającego się stanu zdrowia paparazzi wręcz polowali na fotografię z nią w roli głównej. Zaczęli nawet koczować pod domem rodzinnym aktorki, w końcu coś w niej pękło i wywiązała się szarpanina.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni

Anna Przybylska: To był rak trzustki

„Oni widząc, że w końcu ktoś się im postawił, robili wszystko, by ją złamać. Nie tylko nie odpuszczali, stawali się coraz bardziej chamscy i bezwzględni. „Gdyby nie my, nie byłabyś tym, kim jesteś” rzucali. Akurat. Gdyby nie oni, nie byłaby tak zaszczuta”. Wspomina Małgorzata Rudowska.

Teraz w ślady matki chciałaby pójść córka Przybylskiej Oliwia Bieniuk. Dziewczyna marzy by zostać modelką, a w sieci na Instagramie już obserwuję ją duże grono fanów. Paparazzi znów będą mieli pole do popisu, teraz próbując zrobić zdjęcie córce zmarłej gwiazdy.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku

Tagi: Anna Przybylska rak, Przybylska śmierć, Oliwia Bieniuk, córka Przybylskiej

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →