Ostatnie wyznanie Przybylskiej przed śmiercią. Okropne

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska i jej śmierć (rak trzustki): Anna Przybylska i data jej śmierci to dla milionów fanów aktorki bardzo smutna data. Jeszcze niecałe sześć lat temu Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk tworzyli ze sobą szczęśliwą rodzinę. Niestety Anna Przybylska straciła to wszystko na rzecz choroby, którą jest rak. W tym roku minie już szósta rocznica odejścia Anny Przybylskiej. Aktorka przez kilka lat przed śmiercią walczyła z rakiem trzustki. Bez wątpienia jest to choroba, z której mało która osoba daje sobie radę wyjść. Niestety w przypadku Anny to się nie udało.

Czytaj też: Nasz wywiad: Sobota vs Jongmen. Kto tu jest konfidentem?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska i data jej śmierci to dla milionów fanów aktorki bardzo smutna data. Jeszcze niecałe sześć lat temu Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk tworzyli ze sobą szczęśliwą rodzinę. Niestety Anna Przybylska straciła to wszystko na rzecz choroby, którą jest rak trzustki, z którym wojna jest bardzo ciężka do wygrania.

Anna przed śmiercią wyznała między innymi, że bardzo zmieniła swoje życie. Stanowczo stawiała na sport. Poświęciła się również rodzinie i mężowi. W ostatnim wywiadzie wyznała, że czeka na wiosnę, której już się niestety nie doczekała.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska i jej śmierć na raka trzustki

Anna Przybylska była związana z piłkarzem reprezentacji Polski oraz Widzewa Łódź – Jarosławem Birniukiem. Nie ulega wątpliwości, że oboje bardzo się kochali. Owocem ich miłości była trójka dzieci. Niestety taki stan rodziny nie pozwalał Annie na dopingowanie męża z trybun stadionu podczas meczów piłkarskich. – W listopadzie posiedzieć na trybunie z dwójką czy z trójką dzieci, słabo – mówiła. – Ja sobie cenię taką rozrywkę przed telewizorem – mówiła Anna Przybylska.

Zobacz również: Nowe obostrzenia. Rząd nakłada nowy obowiązek na obywateli

Aktorka w ostatniej rozmowie z mediami wyznała również, że z wiekiem przybyło jej mądrości, której brakowało jej na początku jej kariery. – Ja bym bardzo chciała mieć ten rozum, co teraz, kiedy byłam jeszcze bardzo młoda. Wtedy nie umiałam się z czymś tam pogodzić, teraz już potrafię i nie walczę dla samej walki. Tylko o coś – stwierdziła Ania Przybylska, która w dalszej części wywiadu stwierdziła, że bardzo często chodzi w niedzielę na kawę z Panem Bogiem, z którym ponownie zaczęła się „kumplować”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś – wyznała.

Anna Przybylska i jej śmierć (rak): Anna Przybylska data jej śmierci to dla fanów smutna data. Jeszcze Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk...
Anna Przybylska i jej śmierć (rak): Anna Przybylska data jej śmierci to dla fanów smutna data. Jeszcze Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk…

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Nagły przebieg COVID-19 przeraził lekarzy. Szokujące fakty

To może Cię również zainteresować:

Rząd podjął decyzję w sprawie egzaminów

Wzrosła liczba zgonów i zakażeń. Nowe dane

Kolejne zgony i zakażenia. Bilans dla Polski

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →