Anna z „Rolnika” nie spędziła samotnie majówki

Anna Stelmaszczyk, to ubiegłoroczna gwiazda „Rolnik szuka żony” w TVP, która dziś jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd poprzedniej edycji programu na portalu Instagram. Niedawno Wielkopolanka pokazała z kim i w jaki sposób spędzała majówkowy urlop. Wygląda na to, że w jej życiu wszystko zaczyna się stabilizować.

Czytaj też: Kolejne zgony i zakażenia. Dane mówią same za siebie. Co dalej?

Anna zasłynęła przede wszystkim ze związku z Jakubem. Na samym początku ciężko było powiedzieć,  czy z ich relacji coś powstanie,  ponieważ w domu rolnika przebywała jeszcze jedna kandydatka,  którą była bardzo sympatyczna Ewa. Mimo wszystko Kuba w jednym z pierwszych odcinków na gospodarstwie postanowił podziękować Ewie i spróbować swojego szczęścia u boku Anny.

Anna Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony

Anna Stelmaszczyk to niedawna uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą od wielu lat jest niezastąpiona Marta Manowska. Poznanianka zyskała sławę przede wszystkim dzięki zgłoszeniu się do programu i uzyskaniu zainteresowania ze strony Jakuba.

Prędko oboje zostali tylko we dwoje. Kubie przez pewien czas wydawało się,  że to właśnie z Anną chciałby stworzyć udany związek. Niestety po wielu miesiącach spędzonych razem doszła do nas bardzo przykra wiadomość. Mianowicie Anna poinformowała,  że już nie jest z Jakubem.

(…) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły

– poinformowała Ania na Instagramie trzy miesiące temu.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Teraz oboje nie są już razem. Po rozstaniu Anna udała się wraz z synem na urlop do Włoch. Z kolei Kuba poinformował,  że wyjeżdża do swojej rodziny mieszkającej w Australii.

Jak Ania Stelmaszczyk z Rolnik Szuka Żony spędzała majówkę

Wydaje się,  że Anna trudne chwilę ma już za sobą. Z pewnością sympatycznej Wielkopolance dobrze zrobił urlop we Włoszech. Teraz niedoszła rolniczka pochwaliła się ze swojego urlopu razem z przyjaciółmi. Dawana podopieczna Marty Manowskiej wyglądała na bardzo szczęśliwą.

View this post on Instagram

#Friends#smile 🤗👭

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Anna Stelmaszczyk, to ubiegłoroczna gwiazda "Rolnik szuka żony" w TVP, która dziś jest jedną z gwiazd poprzedniej edycji programu na portalu Instagram.
Anna Stelmaszczyk, to ubiegłoroczna gwiazda „Rolnik szuka żony” w TVP, która dziś jest jedną z gwiazd poprzedniej edycji programu na portalu Instagram./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →