Prezenterka Dzien dobry TVN nago! Ostro przesadziła

Udostępnij:

Anna Wendzikowska korespondentka programu „Dzień dobry TVN” oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość” pokazała się nago na jednej z fotografii zaprezentowanych na jej profilu na portalu Instagram.

Anna Wendzikowska od lat jest korespondentką śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”, zazwyczaj przeprowadza wywiady z gwiazdami filmowymi podczas premier. Podczas tych rozmów niejednokrotnie zachwyciła swoją urodą osobistości z Hollywood, które jasno dawały jej tego wyraz.

CZYTAJ TEŻ: Patryk Vega atakuje rząd! Wyborcy PiS mu tego nie darują

Podczas wywiadów wielu aktorów składało jej różne propozycje. Między innymi Anthony Mackie chciał się z nią umówić na wspólne puszczanie latawców, a Jude Law próbował ją nawet pocałować. Także kobiety doceniają jej urodę, Angelina Jolie nie mogła wyjść z podziwu nad jej wyglądem.

W latach 2011- 2017 odgrywała rolę Moniki w serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość”, potem miała roczną przerwę i powróciła do roli. Gra w serialu do dzisiaj.

Wendzikowska była też uczestniczką trzynastej edycji programu rozrywkowego produkowanego jeszcze wtedy przez stację TVN pod tytułem „Taniec z gwiazdami”

Anna Wendzikowska nago na portalu Instagram!

Anna Wendzikowska korespondentka programu "Dzień dobry TVN" oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem "M jak miłość" pokazała się nago na Instagram.
Anna Wendzikowska korespondentka programu „Dzień dobry TVN” oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość” pokazała się nago na Instagram.

Uroda Wendzikowskiej nie jednemu zaparła dech w piersiach, ostatnio dziennikarka postanowiła pochwalić się serią zdjęć z wakacji spędzonych na Bali. Opublikowała je na portalu społecznościowym Instagram, na jednym z nich prezentuje się toples w basenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem

Fani wyrazili swój zachwyt nad jej urodą, ale też nad pięknem otoczenia. Gratulowali też talentu fotografowi, którym okazał się ukochany dziennikarki.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem
Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony

, , , , ,