Arek Milik zszokował kibiców! Ogłosił to na Insta

Arek Milik ogłosił na portalu Instagram swoje zaręczyny. Wybranką zawodnika włoskiego Napoli oraz Reprezentacji Polski jest Jessica Ziółek. Para spotyka się już od dłuższego czasu, teraz nastał moment żeby zalegalizować związek.

Arek Milik swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Rozwoju Katowice, którego jest wychowankiem, uczęszczał tam do szkółki piłkarskiej od 6 roku życia. Następnie trafił do młodzieżowej drużyny Górnika Zabrze, skąd wypatrzył go Adam Nawałka ówczesny trener pierwszej drużyny i wziął go do pierwszej drużyny. Milik zadebiutował w ekstraklasie mając 17 lat, 5 miesięcy i 3 dni, miało to miejsce 31 lipca 2011 roku.

CZYTAJ TEŻ: Bezlitośnie zakpili z Wojewódzkiego. Zapadł się pod ziemię

Już półtora roku później został wypatrzony przez scoutów Bayeru Leverkusen i został on przez ten klub kupiony. Nie potrafił się jednak przebić do składu i już rok później został wypożyczony do FC Augsburg, ale tam też nie wiodło mu się najlepiej.

Wybawieniem z sytuacji został transfer do drużyny Ajax Amsterdam, gdzie Arek odnalazł się znakomicie, zdobywając 47 goli i notując 21 asyst w 75 spotkaniach. Taka forma zaowocowała transferem do włoskiego Napoli, dzięki temu Milik stał się wtedy najdrożej sprzedanym polskim piłkarzem w historii. Kwota transferu wynosiła ok 32 miliony euro.

Arek Milik ogłosił zaręczyny! Wybranką Jessica Ziółek

Arek Milik ogłosił na portalu Instagram swoje zaręczyny. Wybranką zawodnika włoskiego Napoli oraz Reprezentacji Polski jest Jessica Ziółek
Arek Milik ogłosił na portalu Instagram swoje zaręczyny. Wybranką zawodnika włoskiego Napoli oraz Reprezentacji Polski jest Jessica Ziółek

Reprezentacja Polski: Arek Milik mimo tylko 25 lat ma już na koncie 48 meczy oraz 13 goli dla Reprezentacja Polski. Miałaby ona z niego jeszcze większy pożytek, gdyby nie dwukrotne zerwanie wiązadeł w kolanach, które wykluczyły go z gry na prawie dwa lata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Piłkarz jest dosyć aktywny w mediach społecznościowych i ostatnio podzielił się z fanami radosną nowiną. Jessica Ziółek jego wieloletnia partnerka przyjęła jego oświadczyny. Fotografia z zaręczyn powyżej, a piękna wybranka Arka poniżej.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Liszowska nie powstrzymała łez, tego się nie spodziewała
Doda się sprzedała?! Fani jej tego nie wybaczą
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Arek Milik zaręczyny

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →