Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!

Udostępnij:

Dariusz Gnatowski szerzej jako Arnold Boczek, postać z serialu stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich” zaprezentował swoje dziecko, córka jest bardzo podobna do ojca. Boczek to jeden z sąsiadów, z którymi boryka się na co dzień Ferdek Kiepski, główny bohater serialu.

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jego aktywność zawodowa rozpoczęła się w latach 80-tych, grywał głównie w teatrze między innymi w STU w Krakowie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

Grywał mniejsze lub większe role także w serialach telewizyjnych i filmach. Prowadził też programy telewizyjne dla dzieci na antenach stacji TVP między innymi „Przewodnik Włóczykija”, czy „Słowa, słówka i półsłówka”.

Ale dopiero rola Arnolda Boczka, sąsiada z góry, z którym wiecznie boryka się Ferdek Kiepski, w serialu „Świat według Kiepskich” dała mu sławę i rozgłos na cały kraj. Gwiazda stacji Polsat boryka się z cukrzycą typu 2 i od lat prowadzi kampanie na rzecz zdrowego odżywiania się oraz oswajania ludzi z tą chorobą.

Gnatowski, czyli Boczek i jego córka na zdjęciu!

Dariusz Gnatowski (Świat według Kiepskich, Polsat), czyli Boczek i córka na zdjęciu. Dlaczego Ferdek Kiepski tak bardzo nie lubi Boczka?
Dariusz Gnatowski (Świat według Kiepskich, Polsat), czyli Boczek i córka na zdjęciu. Dlaczego Ferdek Kiepski tak bardzo nie lubi Boczka?

ZOBACZ TEŻ: Wiśniewski to bankrut! Ujawniono prawdę. To koniec

Ostatnio Arnold Boczek, jak zwykli za Gnatowskim wołać mniej rozgarnięci fani, oraz jego córka pokazali się publicznie i chętnie pozowali do zdjęć. Nie można pominąć faktu jak dziewczyna jest podobna do swojego ojca. Julia Gnatowska nie mieszka już z rodzicami, studiuje i mieszka w Krakowie. Jest studentką trzeciego roku studiów historyczno- kulturalnych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

źródło: wLocie.pl

POLECAMY:

Gessler „popłynęła” w swoje urodziny. Wszystko dała na Insta
Socha pokazała się nago pod prysznicem! Jeden szczegół wkurzył ludzi (FOTO)
50 letnia Wachowicz w samym bikini! Ludzie przecierali oczy
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

, , , ,