Kurdej Szatan wbija szpilę w TVP. Straciła wszelkie hamulce

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP: Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” oraz „W Rytmie Serca”. Kurdej-Szatan do niedawna prowadziła takie programy jak Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Dance Dance Dance. Na początku tygodnia Basia Kurdej-Szatan wzięła udział w uroczystości rozdania nagród „Telekamery”. Po uroczystości wręczenia nagród aktorka udała się w stronę mediów, w rozmowie, z którymi ponownie wbiła szpile w swojego dawnego pracodawcę. Wcześniej zrobiła to przemawiając podczas wręczania jednej z nagród.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Michał Wójcik z „Ani Mru Mru” stracił prawie milion złotych! Ujawniono koszmar

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Kurdej-Szatan do niedawna prowadziła takie programy rozrywkowe w TVP jak Kocham Cię Polska, The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Dance Dance Dance. Niestety na początku czerwca cała Polska dowiedziała się, że Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP. Powodem takiej sytuacji miały być poglądy aktorki. Stacja nie miała zamiaru ich tolerować.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP

„Nie tęsknię za TVP. Już się przyzwyczaiłam do nowej rzeczywistości. Jeżeli już, to tęsknie za programami. Za „The Voice Kids”, za „The Voice of Poland”, za „Kocham Cię, Polsko”, którego już nie ma. Bardzo to lubiłam. Teraz wchodzi „Dance Dance Dance”. Za wszystkich bardzo mocno trzymam kciuki. Nie ma mnie już tam, ale z przyjemnością oglądam, bo uwielbiam całą produkcję.”

– mówiła Barbara Kurdej Szatan.

Czy Basia tęskni za dawną pracą?

Aktorka podczas przemowy podczas rozdania Telekamer sprawdziła, że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Bardzo się cieszę, że Telekamery wróciły do teatru i są emitowane w telewizji”

– powiedziała Kurdej-Szatan.

O te słowa aktorka została następnie spytana przez dziennikarzy. Ich zdaniem można to było odebrać w kategoriach uderzenia w byłego pracodawcę aktorki.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

„Mimo że tak naprawdę dopiero zeszłaś ze sceny, udało mi się przeczytać nagłówki, że ty swoją przemową chciałaś wbić szpilę swojemu byłemu pracodawcy, czyli TVP. Mówiąc, że bardzo dobrze, że Telekamery znowu emitowane są w telewizji i że wróciły przede wszystkim do Teatru?”

– spytała reporterka.

„No bo bardzo dobrze chyba wszyscy pamiętamy z jakich powodów zostały zniesione”

– odpowiedziała Kurdej-Szatan.

„Czyli te nagłówki się nie mylą, tak troszeczkę chciałaś…?”

„Nie widziałam jeszcze nagłówków, ale chyba się zgadza”

– wyznała Barbara.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP: Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca...
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →