Syn umierał mu na rękach. Straszna tragedia o której nikt nie wiedział

Bartek Topa, aktor znany z serialu „Pod Powierzchnią” telewizji TVN, przeżył straszną tragedią – śmierć dziecka, jego syn umierał mu na rękach.

Bartłomiej Topa to aktor znany między innymi ze swoich kreacji w serialu HBO Wataha, czy produkcji TVN Pod powierzchnią. Przez lata zagrał także w wielu filmach, między innymi w Drogówce, Pod mocnym aniołem, czy w Klerze.

Mało osób jednak wie, że aktor przeżył 16 lat temu olbrzymią tragedię. Z powodu wrodzonej wady serca niedługo po narodzinach zmarł jego młodszy syn – Kajetan. Jak opisywał Bartek, dziecko odchodziło na jego oczach, gdy trzymał je na rękach. Najgorsza w tym wszystkim był bezradność i niemoc.

„To było w szpitalu w Łodzi, trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach. Nic nie mogłem zrobić. Odszedł. To był moment, kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że jestem, kur***, w jakimś totalnym Matriksie ”

– wyznał w jednym z wywiadów zdruzgotany Bartek Topa.

Bartek Topa przeżył straszną tragedię, ta śmierć go zniszczyła

„To uczucie, które wyrzuca na zupełnie inną orbitę. Myślę, że na większość rzeczy w życiu nie mamy jednak wpływu i świadomość tego daje totalną siłę. Dla mnie najtrudniejszym doświadczeniem w życiu była śmierć syna. Jak widziałem go w inkubatorze. Wiedziałem, że ma w sercu wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co oznaczało, że nie zobaczę, jak będzie dorastał. I wtedy zadałem sobie pytanie: dlaczego? Gdzie jest sens życia? I ja sobie to pytanie zadaję nieustająco”

– dodał mocno wzruszony aktor.

Czytaj też: Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

Utrata dziecka to jedna z największych tragedii jaka może spotkać człowieka w życiu, nie dziwi więc fakt, że gdy mijają długie lata, nie można się pogodzić ze stratą. Całę życie aktora legło w gruzach, jednak musiał się on pozbierać i żyć dalej dla reszty swojej rodziny.

Bartek Topa znany z serialu "Pod Powierzchnią" telewizji TVN, przeżył tragedią - śmierć dziecka, jego syn umierał mu na rękach
Bartek Topa znany z serialu „Pod Powierzchnią” telewizji TVN, przeżył tragedią – śmierć dziecka, jego syn umierał mu na rękach. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →