Pawlikowska wyznała co sądzi o Ukraińcach. Polacy w szoku!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Beata Pawlikowska wywołała burzę w mediach społecznościowych, zahaczyła o drażliwy temat, Ukraińcy. Pawlikowska opublikowała na portalach Facebook, Twitter oraz Instagram wpis dotyczący Ukraińca, który sprząta jej mieszkanie. Była prowadząca w Radio Zet audycję „Świat według blondynki” wywołała tym wielkie oburzenie wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Beata Pawlikowska zasłynęła dzięki swojej pasji do podróżowania, choć nie od tego rozpoczynała się jej kariera. Jest radiowcem z krwi i kości i już od początków lat 90-tych prowadzi różne audycje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozpoczynała jeszcze w 1990 roku w Radio Koszalin od prowadzenia własnej audycji muzycznej. Następnie przez lata prowadziła różne audycje muzyczne w radiach Kolor, czy w Programie III Polskiego Radia. W 1994 roku miała także epizod telewizyjny, w TVP prowadziła program muzyczny „Be-bop-a-lula”.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W 1999 roku rozpoczęła prace w Radio Zet, gdzie prowadziła swój autorski program o podróżach pod tytułem „Świat według blondynki”, z małą przerwą prowadziła go, aż do 20016 roku. Od września 2018 roku prowadzi program „Blondynka w podróży”.

Ukraińcy- Pawlikowska pozwoliła sobie na komentarz. Fani wściekli!

Beata Pawlikowska (Świat według blondynki, Radio Zet) wywołała burzę na Facebook i Instagram, zahaczyła o drażliwy temat, Ukraińcy.
Fot.: Beata Pawlikowska, screen/ Facebook

Pawlikowska postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych swoim nowym pomysłem. Na portalach Facebook, Twitter oraz Instagram udostępniła posty pod tytułem Wakacyjny dziennik szczęścia. Mimo wakacyjnie i spokojnie brzmiącego tytułu treść posta mocno podzieliła jej fanów i wywołała burzę w sieci.

Podróżniczka napisała: „Oleg pochodzi z Ukrainy i przyjechał dzisiaj z własnym odkurzaczem, który wyglądał jak łódź podwodna. 🙂 Kiedy wyszedł, znów pomyślałam, że jestem szczęśliwa. Szczęśliwa, bo mam to ogromne szczęście, że Oleg sprząta u mnie, a nie ja u niego. 🙂 „

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą

Część jej fanów okazała się strasznie oburzona tym wpisem. Wpisywali emocjonalne komentarze: „Nie doceniasz tylko uważasz to za miarę swojego szczęścia. Wróć na ziemię kobieto bo odleciałaś daleko. A edytowanie komentarzy niestety nic tu nie pomoże. Ten post jest strzałem w kolano” oraz „No proszę, ile szczęścia może dać sprzątacz Oleg, może Oleg jest szczęśliwym człowiekiem, ma cel w życiu i nie musi mu Pani współczuć”

Inni bronili Pawlikowskiej zwracając się do niezadowolonych komentujących: „Myślę, że skoro nie jest Pani Panią Beatą, nie może Pani powiedzieć co ona uważa i co miała na myśli, nawet jeżeli dla Pani zabrzmiało to w jakiś konkretny sposób”. Kto w tym sporze ma rację? to już musicie sami stwierdzić.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Kurdej Szatan podjęła decyzję! Fani przeżyli chwilę grozy!
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki
Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →