Bieniuk i Gliwińska jednak razem? Szokujące doniesienia

Gliwińska i Bieniuk mieli stworzyć związek, mają wspólne dziecko, tymczasem wciąż nie wiadomo, czy są razem, być może to zdjęcie na portalu Instagram odpowie na pytanie?

Czytaj też: Już od dziś ogromne zmiany! W życie właśnie wchodzi ważne rozporządzenie

Jeszcze niedawno wieść niosła, że Jarosław Bieniuk nie chce wiązać swoje przyszłości z Martyną Gliwińską. Jednak ostatnio dochodzi do nas coraz więcej przesłanek, że mężczyzna zmienił zdanie i chce się zaopiekować swoim świeżo urodzonym synem i jego mamą.

Niedawno Jarosław wraz ze swoim dziećmi ze związku z Anną Przybylską, Oliwią, Jasiem i Szymkiem odwiedzili małego Kazia i jego mamę w ich mieszkaniu. Była to szczególna chwila, gdyż rodzeństwo po raz pierwszy mogło znaleźć się w jednym miejscu.

„Jarek stara się być dobrym ojcem. Wstyd mu za aferę z Sylwią Sz. i toczący się w tej sprawie proces. Gorączkowo myśli, jak nadrobić stracony czas i wynagrodzić Martynie wszystkie przykrości”

– wyjawił w jednym z wywiadów kolega Jarka z Lechii Gdańsk, w której były piłkarz pracuje.

Czy Bieniuk i Gliwińska są jednak razem?

Mocno wtrąca się też jego mama, która nie chce zaakceptować Gliwińskiej i swojego nowego wnuka. Jarek stara się usilnie znaleźć rozwiązanie z tej patowej sytuacji. Dlatego postanowił ograniczyć jej wpływ na życie rodziny Bieniuków. Nastał czas, żeby babcia odwiedzała wnuków, a nie mieszkała razem z nimi.

Jednak to co jest teraz dla byłego reprezentanta Polski najważniejsze to zapewnienie finansowego bezpieczeństwa Martynie Gliwińskiej i małemu Kazikowi.

„Jarek chce podzielić się z partnerką tym, co już ma. Uważa, że nie powinna zbyt szybko wracać do pracy. Jest potrzebna dzieciom – i to całej czwórce, z którą znów jest blisko”

– zaznaczył anonimowy informator.

Zobacz również: Nowe zasady w komunikacji miejskiej. Koniecznie sprawdź

„On ma głowę do biznesu, wcześniej zainwestował w kilka mieszkań na wynajem, zarabia na kontraktach reklamowych dla siebie i dzieci. Tylko spot jednej z telefonii komórkowej przyniósł mu ponad milion złotych”

– dodał następnie znajomy z Lechii.

Gliwińska i Bieniuk mieli stworzyć związek, mają dziecko tymczasem wciąż nie wiadomo czy są razem, być może to zdjęcie na Instagram odpowie na pytanie?
Gliwińska i Bieniuk mieli stworzyć związek, mają dziecko tymczasem wciąż nie wiadomo czy są razem, być może to zdjęcie na Instagram odpowie na pytanie? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Kaczyński na ostro! Powiedział co sądzi o Trzaskowskim i Sikorskim

Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →