Zdjęcie Pazury obiega sieć! Łzy same cisną się do oczu

Udostępnij:

Edyta Pazura umieściła na portalu Instagram zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Widać na nim jak Cezary Pazura i jego malutka córka bawią się świetnie w basenie. Pazurę, którego kanał na YouTube bije rekordy popularności, głównie ze względu na jego cykl „Pazura Q&A”, będzie niedługo można zobaczyć w drugiej części kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”, która będzie nosić tytuł „Futro z misia”.

Ostatnio głośno się zrobiło wokół Cezarego pazury, bowiem jego kanał na YouTube bije rekordy popularności, ma już prawie 620 tysięcy subskrybentów, a największą popularnością cieszą się jego filmiki z serii „Pazura Q&A”, gdzie aktor opowiada szczerze na wszystkie pytania swoich fanów, nie unika przy tym żadnego tematu.

CZYTAJ TEŻ: Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Także niedawno do wiadomości publicznej dotarł fakt, że Michał Milowicz bierze się za kręcenie drugiej części kultowej komedii Olafa Lubaszenko „Chłopaki nie płaczą”, jednakże nosić ma ona tytuł „Futro z misia”, a w obsadzie znalazł się właśnie Czarek Pazura. Oraz wielu innych znakomitych aktorów między innymi Olaf Lubaszenko, Marek Siudym, czy Stanisława Celińska.

Cezary Pazura i córka na portalu Instagram

Edyta Pazura wstawiła na Instagram zdjęcie, są tam Cezary i córka. Aktora zobaczyć można na YouTube w jego Pazura Q&A oraz niedługo w Chłopaki nie płaczą 2
Edyta Pazura wstawiła na Instagram zdjęcie, są tam Cezary i córka. Aktora zobaczyć można na YouTube w jego Pazura Q&A oraz niedługo w Chłopaki nie płaczą 2

Z okazji Dnia Ojca Edyta Pazura podzieliła się na swoim profilu na portalu Instagram fotografią, na której widniej Cezary Pazura wraz z córką. Oboje świetnie bawią się w basenie. Edyta w podpisie pod zdjęciem składa życzenia wszystkim ojcom z okazji ich dnia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Liszowska nie powstrzymała łez, tego się nie spodziewała

Cezary Pazura oraz córka. Fani są zachwyceni zdjęciem i w komentarzach przeczytać można same ciepłe słowa kierowane w stronę rodziny Pazurów. Bowiem na fotografii widać czystą radość oraz rodzicielską miłość aktora do swoich dzieci.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda się sprzedała?! Fani jej tego nie wybaczą
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy
Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

Tagi: Cezary Pazura córka, Instagram, Edyta Pazura

loading...

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →