Cezary Pazura zdębiał! Oto co zrobiła mu żona na urodziny

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura obchodził ostatnio swoje urodziny. Zona Edyta Pazura zrobiła wszystko, żeby niespodzianka się udał, aktor został zaskoczony przyjęciem, którego się nie spodziewał. Wszystko można zobaczyć na filmie umieszczonym na profilu Instagram pani Pazury. Ostatnio aktor coraz częściej pojawia się w filmach oraz popularny stał się jego kanał Pazura Q&A, na YouTube.

Cezary Pazura przeżywa drugą młodość, po uboższym okresie jego kariera weszła na nowe tory. Dlatego, że ostatnie role odmieniły całkowicie jego image, z frywolnego, komediowego Czarka, stał się poważnym oraz nieraz strasznym Cezarym. Przełomem okazała się rola prezentera telewizyjnego w znakomitym serialu produkcji HBO „Ślepnąc od świateł” na podstawie prozy Jakuba Żulczyka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gessler niesamowicie schudła! Zdjęcia szokują

Przez lata Czarek Pazura kojarzył nam się z rolami komediowymi, dlatego po takich klasykach jak „Nic śmiesznego”, „Killer”, „13 Posterunek”, czy „Chłopaki nie płaczą” trudno mu było zerwać z tą łatką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niespodzianka na urodziny, które obchodzi Cezary Pazura

Cezary Pazura obchodzi urodziny niespodzianka go zachwyciła. Edyta Pazura dzieli się tym na portalu Instagram. Ostatnio triumfy święci Pazura Q&A na YouTube
Fot.: Cezary Pazura, screen/ Instagram

Po kilku latach odstawienia Cezary Pazura znowu staje się jedną z głównych gwiazd polskiego kina. Teraz jednak, może ze względu na wiek oraz zmianę wyglądu, zaczyna być obsadzany w poważnych i trudnych rolach gangsterów oraz ludzi z problemami.

Dlatego role we wspomnianym wyżej „Ślepnąc od świateł”, „Pitbull. Ostatni Pies”, czy ostatnio „Kurierze” są tego najlepszym przykładem. Ostatnio dowiedzieliśmy się także, że Władysław Pasikowski będzie kręcił trzecią część „Psów”, gdzie Pazura będzie miał szansę powrócić do jednej ze swych kultowych ról.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Należy także dodać, że Czarek Pazura nie ogranicza się tylko do kina i teatru. Ostatnimi czasy triumfy świeci jego kanał na YouTube, Pazura Q&A, gdzie aktor ma już ponad 600 tysięcy subskrypcji. Pazura odpowiada tam na pytania zadawane mu przez internautów, co ciekawe nie unika nawet trudnych tematów i stara się odpowiadać szczerze na wszystko.

Kilka tygodni temu Cezary Pazura obchodził urodziny, czekała na niego wielka niespodzianka. Żona Edyta Pazura zorganizowała mu wielkie przyjęcie, na które zaproszonych zostało 40 gości. Aktor nie miał o tym zielonego pojęcia.

Ewidentnie wzruszony Cezary Pazura dziękował wszystkim zgromadzonym i swojej żonie za taki prezent. My także pragniemy się dołączyć do tego i składamy najszczersze życzenia z okazji urodzin. Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będzie nas Pan zachwycał swoimi rolami w filmie, serialu, czy teatrze.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wieniawa dodała zdjęcie. W internecie zawrzało
Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Wygląd Magdy Ogórek przeraża! Polacy zszokowani (FOTO)
Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →