Cezary Pazura pochwalił się samochodem i dodał „głupi” tekst. Internauci sprowadzili go na ziemię

Cezary Pazura może się poszczycić mianem jednego z najbardziej ukochanych polskich aktorów, bo praktycznie każda rola, w którą się wcieli przechodzi do historii. Ta popularność przekłada się także na jego status majątkowy, bowiem zarabia on nieźle. Dochody, jakie otrzymuje za grę w kinie, występy na żywo oraz za prowadzenie swojego kanału na portalu YouTube sprawiają, że Cezary Pazura może sobie pozwolić na jeżdżenie Porsche. Ostatnio jednak Pazura zrobił coś, co sprawiło, że fani obserwujący jego Instagram uznali, że to wpadka, bowiem dramat, jaki przeżył aktor unaocznił poziom jego oderwania od rzeczywistości.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  2. Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie
  3. Anna Mucha znowu to zrobiła – odsłoniła piersi. Jest na co patrzeć

Cezary Pazura, „Wujek Czarek”, ma wielu zagorzałych fanów, którzy pilnie śledzą jego kanały na portalach YouTube i Instagram, ale nawet oni nie posiadają obojętni, gdy ich idolowi przytrafi się wpadka. Tak było przy okazji jednego z ostatnich wpisów, jakie Cezary Pazura wrzucił na Insta, bo chwaląc się nowym Porsche zadał fanom pytanie, które nie zostało przez nich zbyt dobrze odebrane.

Czytaj też: Wojciechowska i Kossakowski wzięli ślub? Martyna powiedziała wprost

Zdjęcie pokazuje wnętrze Porsche oraz ubrane w rękawiczki dłonie aktora, a Cezary Pazura pyta w opisie, czy powinien inwestować w podgrzewaną kierownicę, skoro ma już rękawiczki. Ten z pozoru niewinny żart nie wzbudził jednak salw śmiechu, ale naraził Pazurę na ostrą reprymendę.

Cezary Pazura pochwalił się Porsche, ale spotkał się z reprymendą

Cezary Pazura zarabia dużo (filmy, standup, Youtube), więc stać go na nowe Porsche, którym pochwalił sie na Insta, ale zaliczył wpadkę i przeżył dramat
fot.: Cezary Pazura, screen/ Instagram

Ktoś wypomniał mu bowiem, że podczas gdy Cezary Pazura zabawia się za kierownicą swojego nowego Porsche, tysiące emerytów przeżywają dramat musząc decydować czy kupić chleb, czy leki.

Czytaj też: Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Był załamany

Oczywiście Pazura swoją ciężką pracą zapracował na luksusy, ale nic by mu się nie stało, gdyby wykazał się odrobiną taktu. Fani dali mu do zrozumienia, że czasy, gdy wypadało przechwalać się majątkiem bezpowrotnie mijają.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,