Cezary Żak atakuje PiS. Porównał ich do serialu „Ranczo”

Cezary Żak to gwiazdor serialu „Ranczo” w TVP, który motyw ławeczki ze znanej produkcji postanowił użyć do ośmieszenia polityków PiS, dlaczego aktor atakuje rząd?

Czytaj też: Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

Cezary Żak przez wiele lat wcielał się w dwie czołowe postacie serialu „Ranczo”. Byli nimi wójt – Paweł Kozioł oraz jego brat bliźniak – Piotr Kozioł, który był miejscowym księdzem.

Aktor już niejednokrotnie używał swojej wysokiej pozycji uzyskanej za sprawą gry w serialu, który przez ponad dekadę gromadził miliony widzów przed telewizorami. Tym razem postanowił zrobić to kolejny raz wbijając szpile w aktualną władzę w Polsce.

Cezary Żak to aktor znany przede wszystkim za sprawą gry w takich produkcjach telewizyjnych jak „Klan”, „Miodowe lata” oraz przede wszystkim „Ranczo”. Te trzy produkcje zjednały mu największą ilość fanów.

Aktor w Klanie wcielił się w postać sympatycznego Józka – krewnego rodziny Lubiczów. Następnie grał również w Miodowych latach, gdzie każdy może go kojarzyć z roli tramwajarza Karola Krawczyka. Mimo wszystko w ostatnich latach Cezary Żak zyskał spory rozgłos dzięki grze w serialu Ranczo.

Cezary Żak atakuje PiS

To właśnie w Ranczu wcielił się w dwie czołowe rolę: księdza oraz wójta. Teraz motyw ławeczki z serialu aktor postanowił użyć do ośmieszenia polityków PiS.

„Niektórzy chcą kontynuacji”

– napisał nad opublikowanym zdjęciem z widocznymi modyfikacjami.

I tak premier Mateusz Morawiecki w kolażu aktora to serialowy Patryk Pietrek. Z kolei Prezydent RP Andrzej Duda – Hadziuk, minister zdrowia Łukasz Szumowski – Maciej Solejuk, a Jarosław Kaczyński – Stach Japycz.

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Tym wpisem z pewnością aktor porządnie zaszedł za skórę aktualnej ekipie rządzącej. Czyżby w tej sytuacji jego kariera w TVP została zawieszona do odwołania?

Cezary Żak to gwiazdor serialu "Ranczo" w TVP, który motyw ławeczki postanowił użyć do ośmieszenia polityków PiS, czemu aktor atakuje rząd?
Cezary Żak to gwiazdor serialu „Ranczo” w TVP, który motyw ławeczki postanowił użyć do ośmieszenia polityków PiS, czemu aktor atakuje rząd?/ screen YouTube

Źródło: Onet

Polecamy także:

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →