Doda pokazała swoje ciało – zdradza jak wygląda jej dieta

Udostępnij:

Doda i dieta? Co robi Dorota Rabczewska, aby utrzymywać najwyższą możliwą formę? Wokalistka zespołu Virgin zdradza tajemnicę swojej dyspozycji fizycznej na portalu instagram. Piosenkarka dała swoim fanom jedną prostą radę, którą powinni się kierować, idąc w kierunku wyznaczonego przez siebie celu. Zgadzacie się z Dorotą?

Doda trzyma formę – tak wygląda jej dieta

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Doda dieta: Wokalistka zespołu Virgin zdradza tajemnicę swojej sylwetki na portalu instagram. Dorota Rabczewska wygląda naprawdę dobrze.
Doda dieta: Wokalistka zespołu Virgin zdradza tajemnicę swojej sylwetki na portalu instagram. Dorota Rabczewska wygląda naprawdę dobrze.

Dorota Rabczewska jest szerzej publiczności znana jako Doda. Artystka swoją karierę na szeroką skalę rozpoczęła w roku 2003. Największy rozkwit sławy Rabczewskiej przypadł jednak na lata 2005 – 2008. Wówczas to wokalistka święciła największe triumfy z zespołem Virgin. Bez wątpienia to wszystko nie byłoby możliwe bez odpowiedniego odżywiania się i treningów, które Dorota wykonuje średnio co dwa dni. Praca piosenkarki z pewnością nie należy do najłatwiejszych. W takich sytuacjach bardzo istotne jest dobre przygotowanie fizyczne. Pewne doświadczenie w tym wymiarze posiada już Doda, która dała swoim fanom jedną prostą radę. Doda dieta

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!

Wokalistka na Instagram zdradza sekret dobrej formy

Zdaniem piosenkarki bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na naszą formę jest przede wszystkim dieta. Według Dody należy ją w odpowiedni sposób dobrać, aby nie powodowała ona skutków innych niż te zamierzone. Wokalistka Virgin podkreśliła przy tym, że niegdyś popełnił błąd w dobrze diety i ćwiczeń. Dziś już dokonała skorygowania wszelakich błędów i cieszy się nienaganną sylwetką. Czy waszym zdaniem Doda ma się czym pochwalić?

Dorocie Rabczewskiej życzymy dalszych sukcesów i więcej słońca w życiu osobistym

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Niemcy w tajemnicy drukują marki. To koniec strefy euro
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Liszowska znika z serialu „Przyjaciółki”? Fani w szoku
,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija internet! Lepiej usiądźcie

, , , ,