Doda zmiażdżyła Kurskiego za jego słowa. Polacy biją brawa

Doda (Dorota Rabczewska) ostro reaguje na wpis na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski, gdzie zestawił oglądalność „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego z „Zabawa w chowanego” braci Sekielskich.

Czytaj też: Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

Niedawno sporo się mówiło o tym, że Jacek Kurski definitywe zniknie z pokładu Telewizji Polskiej. Nie brakowało zdań, że to właśnie pod jego rządami telewizja publiczna stała się bardzo mocno tendencyjna i nastawiona wyłącznie na krytykę przeciwników dzisiejszej władzy.

Z kolei wczoraj były prezes TVP postanowił opublikować dane na temat oglądalności „Nic się nie stało” z „Zabawa w chowanego”, co spowodowało olbrzymią krytykę ze strony internatów.

Doda ostro reaguje na wpis na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski

Polecamy również: Michał Szpak „urodził” nową gwiazdę! Niesamowita

„Nic się nie stało” to film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego, który odnosi się do zjawiska pedofilii na Pomorzu. W filmie jest przedstawiona przede wszystkim postać „Krystka”, który miał być odpowiedzialny za nagabywanie nieletnich dziewczyn.

Z jego usług miały korzystać rozmaite środowiska. Dla części mediów dokument Latkowskiego jest odpowiedzią na film braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego”, gdzie poruszono temat pedofilii wśród duchowieństwa.

Zobacz również: Po co były filmy Sekielskiego i Latkowskiego? Polacy zrobieni na szaro

Teraz oba te reportaże zestawił ze sobą pod kątem oglądalności były prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski. Były polityk określił to mianem „pojedynku filmu o pedofilii”.

Słowa byłego posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości zostały bardzo negatywnie odebrane przez internautów, którzy zarzucali Kurskiemu robienie kapitału politycznego na ludzkiej tragedii. Do tego grona dołączyła między innymi Doda, która w bardzo mocnych słowach skrytykowała zachowanie Jacka Kurskiego.

Pojedynek? A to nie powinien być przypadkiem wspólny interes dwóch stacji, aby przeciwdziałać pedofilii i w kościele, i w show-biznesie? Wstyd. To nie są zawody, k***a mać

napisała znana wokalistka.

Doda (Dorota Rabczewska) reaguje na wpis na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski, gdzie zestawił oglądalność "Nic się nie stało"  z "Zabawa w chowanego".
Doda (Dorota Rabczewska) reaguje na wpis na Twitterze, który zamieścił Jacek Kurski, gdzie zestawił oglądalność „Nic się nie stało” z „Zabawa w chowanego”./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Latkowski grozi Wojewódzkiemu! Ponownie, ostro atakuje

Rząd niespodziewanie zniósł bardzo uciążliwy zakaz. Duża część Polaków zachwycona

Polecamy również:

Przedłużono zakaz obowiązujący wszystkich Polaków

Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

loading...

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →