Doda nago w sieci! Zasłania się tylko ręką

Udostępnij:

Doda pokazała się nago na portalu Instagram. Dorota Rabczewska ponownie szokuje fanów. Gwiazda zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów niecodzienną fotografią, na której jest prawie naga! Fani nie kryli zachwytu z powodu zdjęcia gwiazdy. Wielu z nich zauważyło jednak powiem spory szczegół w najnowszej publikacji gwiazdy.

Ekscentryczna Dorota Rabczewska

Doda to bez wątpienia gwiazda, która słynie ze swojego ekscentrycznego podejścia do życia artystycznego. Artystka od lat słynie z bardzo odważnych kreacji scenicznych oraz rozbieranej sesji zdjęciowych dla magazynu CKM. Doda mimo, iż niedawno wyszła ponowne za mąż wciąż lubi kusić publicznie zarówno na koncertach, jak i również w mediach społecznościowych. Tak też było i w tym przypadku. Gwiazda zamieściła naprawdę gorące zdjęcie przed jednym ze swoich występów.

Doda nago na Insta

Doda nago na portalu instagram? Wokalistka zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Dorota Rabczewska wciąż lubi szokować?
Doda nago na portalu Instagram? Wokalistka zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Dorota Rabczewska wciąż lubi szokować?

CZYTAJ TEŻ: Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!

Doda na portalu Instagram zamieściła zdjęcie bez stanika. Korpus ciała artystki zasłaniała jedynie jej ręka. Fani byli pod wielkim wrażeniem odwagi wokalistki zespołu Virgin. Nie brakowało jednak komentarzy zwracających uwagę na rozmiar piersi gwiazdy. Okazuje się, że Dorota Rabczewska zgodnie z plotkami zmniejszyła swój biust.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

Kim jest Dorota Rabczewska?

Doda (Dorota Rabczewska) to przede wszystkim jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu i muzyki POP. Artystka z drobnymi przerwami od 2003 roku koncentruje także razem z popularnym zespołem Virgin. Niestety tak jak to już było zapowiedziane, jest to ostatnia wspólna trasa koncertowa ekscentrycznej wokalistki z jej macierzystym zespołem. Od jesieni piosenkarka chcę na całego rozpocząć karierę solową.

POLECAMY:

Wielka niepewność w „Mam talent”. Widzowie zniecierpliwieni
The Voice of Poland: Konflikt przerodził się już w prawdziwą wojnę! Będziecie w szoku!
Magda Gessler zrobi nową wojnę! Tego jeszcze nie było
To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia
Już dziś premiera kolejnego odcinka „Czar Par”. Będzie się działo!

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →