Doda pokazała rentgen. Ujawniła całą prawdę o operacjach

Doda (gwiazda Virgin) i jej operacja plastyczna to oszczerstwa? Media informowały niedawno,  że Doda jest chora i jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie. Z kolei sama Dorota Rabczewska (Doda) na portalu Instagram na początku nowego roku opublikowała szokujący post. Okazało się,  że jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie. Artystka skarżyła się przy tym, że co pewien czas słyszy przerażające piski w głowie,  które uniemożliwiają jej funkcjonowanie. W celu odnalezienia przyczyny wykonała szereg badań. Wśród nich było badania tomografem, które dokładnie prześwietliło głowę gwiazdy. Na tej podstawie fani i lekarze mogli wysnuć dwa daleko idące wnioski.

Doda to przede wszystkim dawna gwiazda zespołu Virgin. Z legendarnym zespołem wokalistka związała się w 2000 roku. Nie ulega wątpliwości,  że to właśnie ona nadała temu zespołowi rozgłosu. Dziś Dorota jest już całkowicie wolnym zawodnikiem. Jeszcze przed ubiegłorocznymi wakacjami zakomunikowała,  że już we wrześniu rozpocznie samodzielną karierę. W takiej sytuacji zespół Virgin całkowicie zakończył swoją muzyczną działalność.

Doda: operacja plastyczna to oszczerstwa?

Doda jest przede wszystkim jedną z najbardziej aktywnych polskich celebrytek na portalu Instagram. Praktycznie codziennie Doda zamieszcza tam filmy i zdjęcia bezpośrednio związane z jej karierą i życiem prywatnym. Warto jednak zaznaczyć,  że odnoszą się one wyłącznie do samej Doroty.  Piosenkarka bardzo skrupulatnie szczerze prywatności swojej rodziny i wszelkie publikacje stara się ograniczać przede wszystkim do swojej własnej osoby. Dowodem na to może być profil na portalu społecznościowym Instagram.

Czy Doda naprawdę jest chora?

To właśnie na portalu Instagram Doda niedawno zamieściła zdjęcie rentgenu swojej głowy. Na jego podstawie można było wywnioskować przyczynę jej pisków w głowie.  Powodem dziwnego dźwięku jest jej aparat ortodontyczny i źle prowadzone leczenie zgryzu. To jednak nie koniec. Na podstawie zdjęcia można także stwierdzić,  czy Doda korzystała z operacji plastycznych. Na ten temat wypowiedział się ekspert w rozmowie z „Super Express”.

– Na widocznym zdjęciu przede wszystkim nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu – powiedział dla SE specjalista medycyny estetycznej Marcin Janusek z Derma Instytut.

View this post on Instagram

?

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda ( zespół Virgin) i jej operacja to oszczerstwa? Rabczewska (Doda) na Instagram informowała jest chora, a jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie

Doda ( zespół Virgin) i jej operacja to oszczerstwa? Rabczewska (Doda) na Instagram informowała jest chora, a jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie
Doda , Dorota Rabczewska / Screen Youtube
ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →