Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

Udostępnij:

Doda podzieliła się z fanami swym szczęściem, oznajmiając, że własnie obchodzi rocznicę ślubu, zamieściła na portalu Instagram zdjęcie, na którym płynie łódką ze swoim mężem, przy okazji jednak nie omieszkała pokazać swoje piersi. Dorota Rabczewska to była wokalistka zespołu Virgin, obecnie śpiewa solowo.

Dorota Rabczewska lubi kusić i zaskakiwać swoich fanów, nie zawiodła ich oczekiwań i tym razem. Właśnie wypada rocznica jej ślubu z Emilem, więc była wokalistka zespołu muzycznego Virgin postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami.

ZOBACZ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Na portalu społecznościowym Instagram umieściła zdjęcie, na którym jest ze swoim mężem. Oboje są bardzo szczęśliwi i uśmiechnięci, Doda nie omieszkała jednak pochwalić się przy okazji swoim atutem i pokazała piersi. Zobaczcie sami, zdjęcie znajduje się poniżej.

Doda pokazuje piersi na zdjęciu z Insta!

Dorota Rabczewska, znana jako Doda (była wokalistka Virgin) pokazała piersi na portalu Instagram. Zdjęcie trafiło tam, bo to jej rocznica ślubu.
Dorota Rabczewska, znana jako Doda (była wokalistka Virgin) pokazała piersi na portalu Instagram. Zdjęcie trafiło tam, bo to jej rocznica ślubu.

Zdjęcie zrobiono co prawda jakiś czas temu, ale Dorota chciała pokazać jak udanym są związkiem i podzielić się swoim szczęściem z fanami. Pod postem rozgorzała oczywiście żywiołowa dyskusja. Wielu chwali atuty Doda (tak chodzi o jej piersi), padły nawet pytania o rozmiar, piosenkarka znana jest ze swojej bezpośredniości i braku skrępowania, więc po prostu udzieliła ciekawskiemu fanowi odpowiedzi. Wokalistka może poszczycić się 91 centymetrami w biuście i 63 w talii, co zbliża ją do ideału jaki podobno jest przyjęty.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show

Doda uwielbia szokować (dlatego pewnie nie wstydziła się wystawić półnagich piersi) i nigdy nie unika konfrontacji, ma bardzo bezpośredni kontakt ze swoimi fanami. Możemy być pewni, że jeszcze nie raz zaskoczy nas ciekawymi zdjęciami albo wypowiedziami, nie możemy się doczekać.

Pani Dorocie życzymy wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, a parze szczęśliwego związku i pogodnej przyszłości.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem

Doda piersi

loading...
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →