Znamy stan zdrowia pasierba Michała Wiśniewskiego. Chłopiec był w śpiączce

Udostępnij:

Dominika Tajner (była żona Michała Wiśniewskiego) i jej syn Maksymilian przechodzą ciężkie chwilę a głównym powodem jest choroba nastolatka.

Czytaj też: Przerażająca informacja o koronawirusie. Możemy nie mieć szans

Stan chłopca w pewnym momencie był bardzo poważny. Dla Dominiki był to kolejny olbrzymi cios. Wcześniej w marcu ubiegłego roku jej ówczesny mąż  – Michał Wiśniewski zakomunikował żonie,  że chciałby otrzymać od niej rozwód.

Życie menadżerki poważnie się załamało. Krótki czas po tym w maju 2019 roku jej syn Maksymilian trafił do szpitala. Stan chłopca był bardzo poważny i do dziś nie wiadomo było na jakim etapie znajduje się jego leczenie.

Dominika Tajner i choroba syna

Dominika Tajner od 2012 roku była żoną Michała Wiśniewskiego. Niestety ich związek zakończył się realnie już w marcu poprzedniego roku,  kiedy to piosenkarz poprosił żonę o rozwód. W tamtym czasie nie było to jedyne zmartwienie dla Dominiki. Zaledwie dwa miesiące później jej syn Maksymilian trafił do szpitala.

U chłopca stwierdzono częste drgawki,  wysoką temperaturę oraz częste utraty przytomności.  Przez pewien czas nastolatek przebywał w śpiączce, udało się go wybudzić dopiero po kilku dniach. Lekarzom nie udało się postawić jednoznacznej diagnozy. W mediach chodziły plotki,  że powodem choroby chłopca było ukąszenia kleszcza, lecz tej informacji nigdy nie potwierdzono.

Stan zdrowia Maksa

Dywagacji na temat stanu zdrowia chłopca było naprawdę wiele. W końcu celebrytka dla dobra syna wydała oświadczenie, w którym prosiła media o poszanowanie prywatności jej oraz syna.

W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, którą dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie. Jednocześnie prosimy, szczególnie media, o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu. Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii. Dziękujemy.

– czytamy w oświadczeniu z zeszłego roku.

Zobacz również: Rekordowa liczba zakażeń koronawirusem w Polsce

Dominika Tajner odpowiedziała jak wygląda choroba syna

Dziś już wiemy więcej na temat stanu zdrowia Maksymiliana. Z relacji jego mam na Instagramie wynika, że stan chłopca jest już lepszy.

Pani Dominiko, przede wszystkim jak zdrowie syna? Czy wszystko wróciło do normy

– zapytała jedna z fanek.

Wszystko dobrze! Dziękuję i życzymy zdrowia

– odpowiedziała Dominika.

Dominika Tajner (była żona Michała Wiśniewskiego) i jej syn Maksymilian przechodzą ciężkie chwilę a głównym powodem jest choroba nastolatka.
Dominika Tajner (była żona Michała Wiśniewskiego) i jej syn Maksymilian przechodzą ciężkie chwilę a głównym powodem jest choroba nastolatka./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

loading...

, , , ,