Żona Wiśniewskiego przeszła dramat. To gorsze niż rozwód

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód. Lider Ich Troje na początku podjął wręcz tragiczną decyzję w skutkach dla swojej wciąż aktualnej żony. Okazuje się bowiem, że rozstanie z mężem i niedawna choroba synka, to nie wszystko co dotknęło najbardziej Dominike. W jedynym z wywiadów uczestniczka poprzedniej edycji show „Taniec z gwiazdami” przeżyła kolejny bolesny dramat.

Niestety! Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli parą przez ponad 7 lat. Warto podkreślić, iż było to najdłuższe małżeństwo kontrowersyjnego wokalisty. Niestety lider Ich Troje w najmniej spodziewanym momencie podjął decyzję o rozstaniu. Dla jego żony był to gwóźdź do trumny. Dominika w jedynym z niedawnych wywiadów przyznała, że prócz rozwodu i choroby syna do całego zestawu smutków doszedł jeszcze jeden.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód. Gwiazda show Taniec z gwiazdami przeżyła dramat. Rozwód z liderem Ich Troje to nienie wszystko.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód. Gwiazda show Taniec z gwiazdami przeżyła dramat. Rozwód z liderem Ich Troje to nienie wszystko.

Tragedia Dominiki Tajner

Przede wszystkim okazuje się, że w trakcie występów w programie „Taniec z gwiazdami” Dominice odeszła z tego świata ostatnia żyjąca babcia. Był to olbrzymi cios dla najnowszej gwiazdy w polskim show biznesie. Bez wątpienia życie gwiazdy w bardzo krótkim czasie przemieniło się w koszmar. Aktualnie wciąż aktualna żona lider Ich Troje stara się małymi krokami stabilizować swoje życie.

Małżeństwa Michała

CZYTAJ TEŻ: Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować

Michał Wiśniewski jak do tej pory miał 4 żony. Najdłuższe małżeństwo gwiazdy to wciąż trwające z Dominiką Tajner. Niestety gwiazdor na początku tego roku podjął decyzję o rozwodzie. Warto dodać, iż wokalista zdążył już znaleźć zastępstwo dla aktualnej żony – jest nią tajemnicza Paulina. Kobieta ma pochodzić z Warszawy i aktualnie posiada czwórkę dzieci.

POLECAMY TAKŻE:

Znała go cała Polska. Powiedział prawdę o rządach Tuska. Cztery dni po tym już nie żył!
Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

Polecamy również:

Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , , ,