Dramat Ewy Drzyzgi! Fani w szoku. O mało co nie została…

Ewa Drzyzga to ulubienica widzów stacji TVN. Na wizji zawsze jest uśmiechnięta i profesjonalna, ale ostatnio wyjawiła, że nie zawsze w życiu było jej do śmiechu.

 

Dostała kolejny program, który zaczyna cieszyć się powodzeniem wśród widzów. „36,6°C” to program zajmujący się tematami związanymi ze zdrowiem i ciałem człowieka. Nikt chyba nie przypuszczał, że niektóre wątki poruszane w tej serii, mogą być bliskie Ewie.

„Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar” – zdradziła w rozmowie z tabloidem „Fakt” dziennikarka.

Były nawet takie momenty, że przez ból nie mogła chodzić.

„Myślałam że się wykończę. Doszło do tego, że kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać ‘Rozmowy w toku’ i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu” – wspomina.

Lekarze długo nie potrafili pomóc Drzyzdze, a wraz z bólem rósł także i stres, który mógł wpędzić gwiazdę nawet w nerwicę czy depresję.

Na szczęście w końcu udało jej się znaleźć pomoc u jednego z wielu lekarzy, których wtedy odwiedziła i dziś ból to tylko wspomnienie. Obawy, że w końcu wyląduje na wózku inwalidzkim, także odeszły w zapomnienie.

Ewa wiedząc, jak wiele osób boryka się z problemami związanymi z kręgosłupem, postanowiła podzielić się swoją historią właśnie w programie „36,6°C”. W jednym z odcinków pokaże, jak walczyć z takim bólem.

 

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →