Dramatyczne wyznanie Anity Werner! Powiedziała to na wizji

Anita Werner  rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz, jako jedna z nominowanych do Telekamery, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pojawiła się w programie „Uwaga”.

Dziennikarka opowiedziała m.in. o modelingu, którym zajmowała się jako bardzo młoda dziewczyna, przygodzie z filmem, śpiewaniu, rodzinnej Łodzi oraz śmierci swojej mamy.

„Nie jest łatwo, jak traci się mamę i żegna ją na cmentarzu w dniu trzydziestych urodzin. Bo to działa jak jakaś symboliczna klamra” – wyznała.

Obecnie mierzy się z ciężką chorobą ojca. Jak mówi, sytuacja jest bardzo poważna, stara się jednak być dla niego „wszystkim, czego potrzebuje”.

„Nie jest łatwo, jak tata bohater jest zaatakowany przez poważną chorobę. I świetnie daje sobie z tym radę. Natomiast na swoich ukochanych nartach już nie pojeździ i ulubionego samochodu też nie poprowadzi. Staram się być dla niego wszystkim, czego potrzebuje. Mam nadzieję, że mi się to udaje”.

 

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →