Dziecko Bieniuka przyszło na świat. Niesamowite sceny przy porodzie

Dziecko Bieniuka przyszło na świat, matka to Martyna Gliwińska bliska przyjaciółka byłego piłkarza, Jarosław Bieniuk był obecny przy porodzie, ale jak na razie związek z Gliwińską go nie interesuje. Najprawdopodobniej czeka ją samotne macierzyństwo.

Czytaj też: Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Martyna Gliwińska w końcu urodziła, była partnerka Jarosława Bieniuka została matką synka, któremu nadano imię Kazimierz. Radość była tym większa, że na sali porodowej pojawił się ojciec dziecka, Jarosław Bieniuk, mimo że nie utrzymywał kontaktu z kobietą już od kilku miesięcy.

Stylistka wnętrz docenia ten gest byłego partnera, tym bardziej, że ostatnie kontakty między nimi były bardzo ograniczone. Kilka miesięcy temu Bieniuk najpierw przestał się praktycznie interesować przebiegiem ciąży, a później całkowicie zerwał kontakty z Gliwińską.

Dziecko Jarosława Bieniuka przyszło już na świat

Takie zachowanie było szokiem dla Martyny, która jeszcze latem zeszłego roku planowała swoją przyszłość z Jarkiem i jego dziećmi: Oliwią, Jasiem i Szymonem.

Relacje miała najprawdopodobniej popsuć matka Jarosława Lidia Bieniuk, która od śmierci Anny Przybylskiej mieszka z synem i wnukami..

Zobacz również: Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

„Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy to jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu”

Jak się jednak okazuje w lutym tego roku nastąpił przełom i Jarek postanowił odwiedzić Martynę, miejmy nadzieję, że jest to symptom zmiany jego podejścia do sprawy i samotna mama będzie mogła liczyć na ojce swego dziecka.

Dziecko Bieniuka przyszło na świat, matka to Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk był obecny przy porodzie, związek go jednak nie interesuje.
Dziecko Bieniuka przyszło na świat, matka to Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk był obecny przy porodzie, związek go jednak nie interesuje. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

To może Cię również zainteresować:

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Brytyjska strategia w walce z COVID-19. Ręce opadają

Max Kolonko mówił o koronawirusie w 2012? Wstrząsające nagranie

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →