Górniak upokorzyła swoich fanów. Nie pozostali jej dłużni

Edyta Górniak odwołała koncert, jako powód podała braki w przygotowaniu, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Inne gwiazdy nie miały takich problemów. Skandal ten spotkał się z oburzeniem fanów na portalu Instagram. Gwiazda pierwszego „polskiego” festiwalu Eurowizja wystąpiła również na koncertach Opole w 2019 roku, co dalej?

Edyta Górniak to ikona polskiej sceny muzycznej, świeci swe triumfy już od połowy lat dziewięćdziesiątych. Sławę dał jej występ na konkursie Eurowizja w 1994 roku, gdzie zaprezentowała przepiękna piosenkę napisaną przez Jacka Cygana pod tytułem „To nie ja byłam Ewą”.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Był to pierwszy raz kiedy Polska uczestniczyła w festiwalu i Edyta od razu zajęła drugie miejsce. Od lat spekuluje się, że ta piosenka miała wygrać, ale organizatorzy Eurowizji bali się, że festiwal w następnym roku miałby się odbywać w „biednej” Polsce i ustawiono wynik. Jednak jaka jest prawda, pozostanie pewnie na zawsze tajemnicą.

Edyta Górniak odwołała koncert! Insta wrze!

Edyta Górniak odwołuje koncert. Skandal na Instagram, gwiazda festiwalu Eurowizja 94 ma zaszczycić również Opole 2019, czy tam też wywoła mały skandal?
Edyta Górniak odwołuje koncert. Skandal na Instagram, gwiazda festiwalu Eurowizja 94 zaszczyciła również Opole 2019, jaki jeszcze skandal wywoła!

Ostatnio Edyta odwołała jeden ze swych koncertów, co spotkało się z niezadowoleniem wielu jej fanów. Uważają oni, że artystka w ogóle nie myśli o swoich słuchaczach i wymyśliła wymówkę żeby nie wystąpić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

Edyta Górniak koncert. Jako oficjalną przyczynę odmowy występu podano braki w zabezpieczeniu imprezy, ale jak podają mieszkańcy już następnego dnia odbył się w tym samym miejscu koncert innej gwiazdy, która nie miała z tym żadnych problemów.

Czyżby Edycie nie chciało się dawać koncertu dla swoich oddanych fanów i znalazła wymówkę? To zarzucają jej ludzie, którzy czują się oszukani takim zachowaniem, czekali oni z zapartym tchem na swoją idolkę, która jednak się nie pojawiła.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!
Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta
Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show
Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli

Edyta Górniak koncert

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →