A jednak! Górniak pokazała jak powiększa sobie usta

Edyta Górniak pokazała na filmie na Insta jak powiększa sobie usta, przypomnijmy, że wokalistka co rusz jest posądzana o operacje plastyczne, czy botoks. Jednakże jak widać po komentarzach, nawet tak jednoznaczne nagranie budzi wiele emocji i sprzeczności. Co wy na to?

Czytaj też: Minister potwierdziła: Handel nie wróci w dawnej formie

Koronawirus zbiera okropne żniwo, dlatego w kraju wprowadzono kwarantannę, która ma pomóc w jego zwalczeniu. Wiele osób jest przez to zmuszonych do przesiadywania w domu, co powoduje u nich frustrację.

Podobny los spotkał wiele gwiazd polskiego show-biznesu, gdyż nie mogą oni teraz wykonywać swoich zawodów. Tyczy się to także naszej diwy popu, czyli Edyty Górniak. Piosenkarka stała się za to bardziej aktywna w mediach społecznościowych.

Ostatnio przedstawiła swoim fanom receptę na panującą zarazę, jej zdaniem uratuje nas tylko… pogoda ducha.

„Jak jesteśmy szczęśliwi, to nic nam nie dolega. Uspokaja się cały system nerwowy, uśmiechamy się, uzdrawia się nasza dusza”

– stwierdziła Edyta Górniak.

Górniak powiększa sobie usta i chwali się tym w sieci

Dodała także, że domowa izolacja powoduje u ludzi narastającą frustrację, a także sieje straszne spustoszenie w psychice.

„Przecież sami decydujemy o tym, ile razy włączamy telewizor. Nie poddaję się temu, bo dla mnie ta ilość informacji jest trucizną. Do tego nie dosyć, że są one negatywne, to trudne do zweryfikowania. Nie ma sensu zaśmiecać głowy czymś, na co nie mamy wpływu”

– dodała piosenkarka.

Ostatnio jednak Edyta Górniak dodała na Instagramie zupełnie inny film. Pokazuje na nim jak powiększa sobie usta. Trzeba zaznaczyć, że uczestniczka pamiętnej Eurowizji 92, na której zajęła 2 miejsce, już wielokrotnie była podejrzewana o upiększanie swojego wyglądu operacjami plastycznymi, czy poprze ostrzykiwanie się botoksem.

Zobacz również: Wizja Jackowskiego się spełnia! Czy druga część też się zrealizuje?

Nagranie jakie zamieściła w sieci jasno pokazuje jakim sposobem uzyskuje tak pełne usta i na szczęście nie są to operacje plastyczne. Wystarczy umiejętność robienia makijażu. Co wy sądzicie na takie wytłumaczenie gwiazdy?

Edyta Górniak pokazała na filmie na Insta jak powiększa sobie usta, przypomnijmy że wokalistka co ruch jest posądzana o operacje plastyczne czy botoks - oto cała prawda
Edyta Górniak pokazała na filmie na Insta jak powiększa sobie usta, przypomnijmy że wokalistka co ruch jest posądzana o operacje plastyczne czy botoks – oto cała prawda. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Figurski usłyszał miażdżącą diagnozę – ta choroba może go zabić

Rząd zniesie kolejne ograniczenia! Znamy warunki

Krytyczna granica! Nowe zgony i zakażenia w Polsce

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →