Edyta Górniak topless! Wrzuciła gorący film – kto to nagrał?

Udostępnij:

Edyta Górniak ponownie zaskoczyła swoich fanów, tym razem wrzuciła na Instagram film na którym występuje topless. Wideo od razu zdobyło ogromną popularność, ale zaczęło również rodzić wiele pytań o to kto nagrywał polską diwę? Fani twierdzą, że tajemniczym „kochankiem”, któremu daje się uwiecznić Edyta Górniak może być Adam z programu „My Way”. Czy zatem Edyta Górniak wstąpiła już w nowy związek a Adam to jej partner?

Edyta Górniak topless – gorący film na Instagram

Walentynki to czas dla zakochanych. Polska Diwa nie zapomniała o swojej rzeszy fanów na Instagram, dlatego dodała z okazji 14 lutego gorące wideo. Edyta Górniak występuje na nim topless. Film przedstawia jak diwa wchodzi powoli do oceanu, a następnie powoli zdejmuje górna część odzieży. Na koniec odwraca się i „częstuje” operatora czułym spojrzeniem i szerokim uśmiechem. Czy możliwym jest aby Edyta Górniak i Adam z „My way” wstąpili razem w związek?

Wokalistka prócz nagrania wideo postanowiła złożyć wszystkim obserwującym ją na Insta życzenia z okazji święta zakochanych. Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak to niepoprawna romantyczka i bardzo wrażliwa duchowo osoba. Nie dziwi zatem fakt, że własnie w tak wyjątkowy sposób postanowiła celebrować dzień 14 lutego.

Niektórzy mogą być zdziwieni, że Górniak odważyła się na taki gest przed obiektywem, jednakże spokojnie. Piosenkarka ma już doświadczenie w rozbieranych sesjach, poza tym należy przyznać patrząc na ten film, że nie ma się czego wstydzić. Piękne opalone ciało to zapewne powód do dumy, a nie wstydu.

Górniak i Adam z „My Way” tworzą związek?

Wciąż pozostaje pytanie – kto stoi po drugiej stronie kamery? Czyżby Edyta Górniak i Adam z My Way naprawdę tworzyli razem związek?

Wokalistka nigdy publicznie tego nie przyznała, jednakże pamiętamy ujęcia wykonane przez paparazzi, na których widać że Edyta Górniak i Adam przytulają się do siebie.

CZYTAJ TEŻ: Wyszedł na jaw sekret związku Manowskiej. Czyżby?

Czy to w końcu ta jedyna, prawdziwa i upragniona miłość Edyty Górniak? Niezależnie od tego kto nagrał to zmysłowe wideo, życzymy powodzenia, dużo szczęścia i miłości.

Edyta Górniak dodała film na Instagram, na którym występuje topless, być może diwa weszła w nowy związek, fani obstawiają że jej partner to Adam z "My Way"
Edyta Górniak dodała film na Instagram, na którym występuje topless, być może diwa weszła w nowy związek, fani obstawiają że jej partner to Adam z „My Way”

źródło: lelum

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

Ojciec chorej dziewczynki ostro skomentował „gest Lichockiej”

Ania z „Rolnika” zmiażdżona w sieci przez jedno zdjęcie, nieprawdopodobny hejt

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

loading...
,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →