Tak mieszka Filip Chajzer. Bogactwo i luksus biją po oczach

Filip Chajzer prowadzący program śniadaniowy na żywo, DDTVN (Dzień Dobry TVN) pokazał w serwisie Instagram zdjęcie swojego domu, dziennikarz wręcz opływa w luksus.

jeden z prowadzących program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, Filip Chajzer, należy do gwiazd, które chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami i relacjami ze swojego życia prywatnego. Nie inaczej było tym razem, Chajzer opublikował w serwisie Instagram zdjęcie ze swojego domu, wszystko wręcz opływa w luksusy.

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał. Szumowski wypowiedział się o powrocie obostrzeń

Dziennikarz zaprezentował na fotografii nową inwestycję, która wykonał ostatnio przy domu, jest to ekskluzywny ogród zimowy. Filip Chajzer stwierdził nawet, że na jego budowę wykorzystali z żoną cały budżet jaki mieli odłożony na tegoroczne wakacje. Uznali, że z powodu panującej epidemii koronawirusa i tak nigdzie by nie wyjechali.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie nowej inwestycji, opływa w luksus

„Dialog, a właściwie to monolog, brzmiał mniej więcej tak: Skarbie, w tym roku i tak nie będzie wakacji, cały fundusz wyjazdowy wsadziłem w ogród zimowy. I teraz siedząc w ogrodzie bez wiatru, zimna i komarów wiem, że była to najlepsza decyzja ever” – podpisał fotografię Filip Chajzer.

Zobacz również: Przerażające znalezisko przy polskiej plaży. Nie mogli uwierzyć w to co widzą

Zdjęcie zamieszczone na portalu Instagram postanowili skomentować współpracownicy z redakcji DDTVN, Paulina Krupińska i Damian Michałowski:

„Będą bida wakacje w ekskluzywnym ogrodzie” – napisała Krupińska.

„Rodos przy tym to małe piwko” – dodał chwilę później Michałowski.

Komentarze większości fanów wyrażały zachwyt nad zimowym ogrodem Chajzera. Część użytkowników zwróciła jednak uwagę, że w tak przeszkolonym pomieszczeniu w lecie musi panować straszny upał.

Z wyjaśnieniami szybko przybyła jednak partnerka Chajzera i rozwiała wszystkie wątpliwości. Wyjaśniła, że wszystkie przeszklenia się otwierają i jest wtedy przyjemny przepływ powietrza.

Filip Chajzer prowadzący DDTVN (Dzień Dobry TVN) pokazał w serwisie Instagram zdjęcie swojego domu, wręcz opływa w luksus.
Filip Chajzer prowadzący DDTVN (Dzień Dobry TVN) wręcz opływa w luksus, screen Instagram

Źródło: Interia

Polecamy także:

Gwiazdor TVN w żałobie. Odeszła najważniejsza osoba w jego życiu

Damięcki ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego! Obrzydliwe słowa

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →