Gąsiewska powiększyła usta?! Te zdjęcia mówią wszystko

Gwiazda serialu Rodzinka pl, Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała w serwisie Instagram swój naturalny wygląd, jednak część fanów zarzuciła jej, że powiększyła usta. Czy to prawda?

Największą rozpoznawalność, Wiktoria Gąsiewska, zdobyła dzięki roli Agaty przyjaciółki jednego z młodych Boskich, w serialu Rodzinka pl. Jednak swoją przygodę z telewizją dziewczyna zaczęła dużo wcześniej. Jeszcze jako małą dziewczynka występowała w kultowym już serialu Polsatu, pod tytułem Rodzina Zastępcza Plus.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda polskiej muzyki. Miliony Polaków we łzach

Na planie Rodzinki zaiskrzyło między nią a Adamem Zdrójkowski i młodzi aktorzy do dzisiaj tworzą jedną z najgorętszych par krajowego show-biznesu. Dzięki swoim rolom w serialach, a ostatnio także w filmach, Wiktoria stałą się jedną z najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia. Obok Macieja, Musiała, Julii Wieniawy, a także jej chłopaka Adama Zdrójkowskiego.

Wiktoria Gąsiewska pokazała na Instagram swój naturalny wygląd, czy powiększyła sobie usta?

Jej karierze nie zaszkodziła nawet decyzja TVP o rezygnacji z dalszego kręcenia Rodzinki. Gwiazda niemal od razu otrzymała kolejne propozycje ról serialowych, a także zagrała w pierwszym polskim horrorze typu slasher, pod tytułem W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt. W filmie młoda aktorka zdecydowała się na bardzo odważne sceny. Były to jej pierwsze rozbierane ujęcia w karierze.

Zobacz również: Angelina Jolie umiera? Szokujące doniesienia mediów!

Ostatnio głośno też jest o niej w mediach społecznościowych. Niedawno Wiktoria opublikowała relację z salonu tatuażu, gdzie zdecydowała się na pierwszy tatuaż. Teraz podzieliła się natomiast przepięknymi zdjęciami, na których wyszła bardzo naturalnie. Fani są tymi fotografiami wprost zachwyceni.

Część fanów porównała nawet jej wygląd do sławnej kolumbijskiej gwiazdy estrady, Shakiry. Inni jednak zaczęli się zastanawiać, czy nienaturalnie pełne i duże usta Wiktorii nie są przypadkiem efektem zabiegu. A wy jak myślicie Czy Gąsiewska powiększyła sobie usta?

Źródło: Styl

Polecamy także:

Szumowski o powrocie obostrzeń i kwarantanny. Decyzja zapadła

Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

Okropne wieści o Królikowskim! Bardzo smutne

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →