Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gąsiewska i Zdrójkowski odtwórcy głównych ról w serialu Rodzinka pl to najgorętsza para w Polsce, były już zaręczyny o czym wiemy z Instagram, więc kiedy ślub? Jaka jest między nimi różnica wieku? Czy ten związek faktycznie ma szanse na przetrwanie?

Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski to para która swoją sławę zyskała głównie dzięki popularności serialu emitowanego na antenie TVP – Rodzinka.pl. Gdy na jaw wyszło, że są parą ich popularność diametralnie wzrosła. Media społecznościowe a w szczególności oficjalne konta na portalu Instagram przeżywały oblężenie. Nagle wszyscy chcieli wiedzieć co się dzieje u gorącej pary i jakie dalsze kroki przed nimi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Margaret szczerze o swojej wierze. Będziecie w szoku, co sądzi o kościele!

To właśnie z Insta wiemy, że ostatniego Sylwestra Gąsiewska i Zdrójkowski spędzili w Rzymie. To prawdopodobnie tam odbyły się zaręczyny, czy zatem wkrótce będzie ślub? Plotki głoszą, że oświadczyny zostały przyjęte. Jednakże oficjalnie nie potwierdzono, że para faktycznie aż tak poważnie podchodzi do tematu związku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeżeli Gąsiewska i Zdrójkowski mieli już zaręczyny, to kiedy ślub?

Gąsiewska Zdrójkowski (Rodzinka pl) to najgorętsza para w Polsce, były już zaręczyny o czym wiemy z Instagram, więc kiedy ślub? Jaka jest różnica wieku?
Wiktoria Gąsiewska i Adama Zdrójkowski wezmą ślub? Fot: Instagram

Jedynym punktem zaczepienia jest pierścionek, który pojawił się nagle na jednej z fotografii, ubrany jest na palcu Wiktorii Gąsiewskiej. Portale plotkarskie z niecierpliwością oczekują aż na profilu Instagram jednej z postaci serialu Rodzinka.pl znajdzie się wyczekiwana informacja. Oczywiście o tym, że Gąsiewska i Zdrójkowski zdecydowali się na małżeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Kurdej Szatan spędza Boże Narodzenie. Przepych i rozmach!

Czy będą dobrą parą oraz czy nie przeszkadza im różnica wieku? To pytanie również zadaje sobie wielu, bowiem nie każdy wie, że Wiktoria Gąsiewska jest o dwa lata starsza od Adama. W tym wieku może to rodzić spore problemy, ponieważ kobiety są w tym okresie dużo bardziej dojrzałe aniżeli młodzi mężczyźni.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rodzinka.pl czyli związek na planie i w rzeczywistości.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski również w serialu Rodzinka.pl grali parę, która jednak rozeszła się. Obecnie na ekranie, dziewczyną serialowego Kuby Boskiego jest Julia Wieniawa ( prywatnie również była dziewczyna Adama Zdrójkowskiego). Swojego czasu chodziły plotki o poważnym konflikcie pomiędzy dwiema aktorkami. Kością niezgody miał być własnie Adam.

Jednakże plotki zostały zdementowane przez same zainteresowane, które publicznie oznajmiły, że nie mają do siebie absolutnie żadnych pretensji.

Czy zatem Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wezmą ślub? Czy różnica wieku nie będzie dla nich przeszkodą w planowaniu dalszej wspólnej przyszłości? Czas pokaże, my tymczasem życzymy wszystkiego najlepszego!

POLECAMY:

TVN oszukuje widzów?! Fani programu mają dość!
Dramat na scenie! Takich obrazków jeszcze nie oglądaliście!
Magda Gessler szczerze jak nigdy: To była katastrofa!
Doda dostała ostrą reprymendę! Zaatakowała ją legenda muzyki
Górniak nie da się oglądać! Czy Król TVN uratuje jej karierę?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , , , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →