Magda Gessler przeżyła ciężkie chwile. Było dramatycznie

Udostępnij:

Magda Gessler (Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje) i jej mama miały bardzo dziwne metody, aby restauratorka za młodu mogła utrzymywać idealną sylwetkę, dieta była bardzo specyficzna. Gwiazda o pomysłach i sposobach swojej rodzicielki napisała w swojej najnowszej książce. Według internautów takie zachowania było co najmniej dziwne.

Czytaj też: Kolejny skandal w Big Brother! Nawet Karolak zwrócił uwagę Kamilowi

Magda Gessler (Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje) i jej mama miały bardzo dziwne pomysły

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od 2010 roku, a głównym jej programem są Kuchenne Rewolucje. Poza nimi Pani Magda prowadzi również inne programy o podłożu gastronomicznym wśród, których możemy wyróżnić między innymi program „MasterChef” oraz show „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”, którego emisja odbywa się na antenie stacji Food Network Polska.

Magda Gessler  TVN i show Kuchenne Rewolucje) i jej mama miały dziwne metody,  aby  za młodu mogła utrzymywać idealną sylwetkę, dieta była bardzo specyficzna.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Publiczność wstrzymała oddech. Uczestnik „Ninja Warrior Polska” trafił do szpitala!

Magda Gessler poza pracą w gastronomii stara się wchodzić w wiele branży. Takie podejście często przynosi jej sukces, a nim bez wątpienia była niedawno wydana książka, w której królowa TVN przyznała się wprost, że jej mama stosowała bardzo specyficzne metody odchudzania.

  • Zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram świeżej cielęciny — pisała gwiazda w swojej książce Autobiografia apetyczna.

Gessler i jej dieta

Niedawno o Magdzie Gessler było głośno przede wszystkim za sprawą jej diety, która miała przynosić niesamowite efekty. W czym wówczas tkwił sekret gwiazdy?

Czytaj też: Kolejny skandal w Big Brother! Nawet Karolak zwrócił uwagę Kamilowi

  • Magda zawsze po wizycie u Waldemara wraca szczuplejsza, szczęśliwsza. Tak działa miłość, ale oczywiście też zdrowiej się tam odżywia. Nie musi testować przeróżnych dań w restauracjach tak jak podczas Kuchennych rewolucji, może zadbać o siebie — mówiła przyjaciółka restauratorki w rozmowie z Super Expressem.

POLECAMY:

To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)
Anna Mucha znowu pokazała za dużo! Serce staje…
Szczere wyznanie Marleny od Seweryna. Fani zdębieli
Nie uwierzysz co zrobiła Magda Gessler! Tym razem to nic do jedzenia
Kurdej Szatan w 4 odcinku „TzG! Fani mają o czym mówić

, , ,