Koszmar Magdy Gessler. Okropne co spotkało ją w święta

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler – gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje obchodzi samotnie Wielkanoc w tym roku.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk ma tatuaż na twarzy? Szokujący film w sieci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety żadna z bliskich jej osób w tym roku nie może z nią przebywać w tym jakże bardzo wyjątkowym dniu. Jednym z powodów jest przede wszystkim sytuacja w Polsce oraz na całym świecie.

Od ponad miesiąca Polska służba zdrowia walczy z rozwojem epidemii koronawirusa. Chorych wciąż przybywa, a w tej sytuacji zostały wprowadzone liczne restrykcje, które ograniczają między innymi swobodę przemieszczania się.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler Wielkanoc spędza samotnie

Magda Gessler to dla wielu Polaków wzorzec pod kątem przepisów kulinarnych, prowadzenia w prawidłowy sposób restauracji, a także autorytet w wielu innych życiowych kwestiach.

Przed świętami Wielkiej Nocy nasza ulubiona gwiazda stacji TVN zdradziła Polakom wiele przepisów na idealne potrawy, których po prostu nie może zabraknąć na stole w te szczególne święta. Sama również je wykonała i postanowiła swoim fanom je zaprezentować w mediach społecznościowych. Niestety wyjątkowo w tyn roku będzie zmuszona zjeść je sama.

Magda Gessler ma bardzo kochającą rodzinę i o tym fakcie wie praktycznie każdy jej fan. Niestety w dzisiejszej sytuacji jej kontakt z bliskimi został radykalnie ograniczony. Magda Gessler jeszcze przed wprowadzeniem ograniczeń miała zamiar wyjechać do ukochanego Waldemara, który na co dzień pracuje w Kanadzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety z tych planów ostatecznie nic nie wyszło, a gwiazda TVN musi pozostać w święta w domu całkowicie sama. O swoich przeżyciach w tej sytuacji postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Święta Magdy Gessler

Zobacz również: Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs

Lara jest na Mazurach, ma swój dom, Tadeusz też mieszka u moich przyjaciół w osobnym domu

– wyznała Magda.

Magda Gessler zwierzyła się także, co sobie przygotowała z okazji świąt.

Sałatka jarzynowa jest podstawą i jajka faszerowane po polsku. (…) Jakaś drobna ilość wędliny, własny upieczony chleb, dobra ćwikła i żurek. Wtedy się czuje, że wszystko jest w porządku

– powiedziała w tym samym wywiadzie.

Magda Gessler - gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje obchodzi samotnie Wielkanoc w tym roku. Wszystko to przez koronawirusa.
Magda Gessler – gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje obchodzi samotnie Wielkanoc w tym roku. Wszystko to przez koronawirusa. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Rusin wybuchła płaczem na żywo! Padły przykre słowa

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →