Magda Gessler zniknie z TVN? Koleżanka ją wygryza

Gessler i Starmach rywalkami? Na to wygląda! Gwiazdy stacji TVN prywatnie bardzo się lubią i szanują, lecz każdy wie, że w show-biznesie nad szacunkiem często zwycięża chęć sławy oraz przede wszystkim pieniędzy. Obie Panie mogliśmy bliżej poznać za sprawą programu „Masterchef”, gdzie wcielają się w rolę prowadzących oraz sędziów programu. Magda Gessler to poza Masterchef również prowadząca takich show jak „Kuchenne Rewolucje” czy od niedawna „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Anna Starmach w tym aspekcie ma z pewnością mniejsze doświadczenie od swojej starszej koleżanki, lecz na jej korzyści przemawiają zupełnie inne cechy.

Gessler i Starmach rywalkami? Prowadzące Masterchef będą walczyć?

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Gessler i Starmach to dwie osobowości telewizyjne, które łączy przede wszystkim ze sobą zamiłowanie do gastronomii. Obie Panie prowadzą ze sobą show „Masterchef” w stacji TVN, który cieszy się obok programu „Kuchenne Rewolucje” niezwykle sporą popularnością wśród widzów. Na ten temat z pewnością większe doświadczenie ma Magda Gessler, która o sprawach kulinarnych wie naprawdę sporo. Natomiast Anna Starmach, która jest w zasadzie w wielu córki Gessler dopiero wypływa na głębokie wody świata show-biznesu. Wydawałoby się, że obie Panie nie są dla siebie pod żadnym względem zagrożeniem. Fakty na ten temat są jednak zupełnie inne.

Gessler i Starmach rywalkami? Magda Gessler prowadząca "Kuchenne Rewolucje" TVN musi uważać na konkurencję z Masterchef, którą jest Anna Starmach
Gessler i Starmach rywalkami? Magda Gessler prowadząca „Kuchenne Rewolucje” TVN musi uważać na konkurencję z Masterchef, którą jest Anna Starmach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

Anna Starmach wygryzie Magdę Gessler z TVN? Prowadząca show Kuchenne Rewolucje ma problem

Magda Gessler to bez wątpienia wyrobiona marka medialna i gastronomiczna, a co za tym idzie, jest po prostu droga. Kiedy znana restauratorka stawiała swoje pierwsze kroki w branży, to Starmach nie było jeszcze na świecie. Dziś większość firm marzy o kontrakcie reklamowym z największą gwiazdą TVN. Warto tu się jednak zastanowić, czy o wiele tańsza alternatywa w postaci jej koleżanki nie okaże się o wiele bardziej opłacalną opcją?

Brak czasu Magdy Gessler

Magda Gessler w ostatnim czasie zajmuję się wieloma biznesami i programami TV, wśród których jest, chociażby „Masterchef”, „Kuchenne Rewolucje” czy też „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Na dodatek Gessler niedawno wprowadziła na rynek nową markę lodów „Ice Queen”. W takim natłoku obowiązków restauratorka po prostu może nie mieć czasu na jakiekolwiek nowe kontrakty medialne. Z tego właśnie powodu pojawia się szansa dla młodej Ani Starmach.

Osoby z bliskiego otoczenia obu Pań nie mają wątpliwości, że Magda Gessler po mału będzie zmuszona odstąpić. Czyżby za jakiś czas czekała nas zmiana warty na miejscu Królowej TVN? Czas z pewnością pokaże.

POLECAMY:

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →