Śmiertelna choroba niszczy mu życie. To koszmar

Dariusz Gnatowski znany jako Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”, przeżywa ciężkie chwile, śmiertelna choroba odmieniła jego życie.

Zobacz również: Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

O tym, że uwielbiany przez Polaków Arnold Boczek jest chory wiadomo było już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno grający go aktor zdecydował się opowiedzieć więcej o tym, z czym się zmaga.

Dariusz Gnatowski, jedna z gwiazd kultowej komedii jaką jest serial „Świat według Kiepskich” udzielił wywiadu w programie „Dzień dobry TVN”, w którym przybliżył kulisy swojej walki. Czy stan jego zdrowia spowoduje, że Kiepscy pożegnają się z widzami stacji Polsat?

Śmiertelna choroba, serialowy Boczek o tym jak to przeżył

Choroba, na którą cierpi Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich” ma związek z otyłością. Od lat była ona znakiem rozpoznawczym wcielającego się w niego aktora, ale nie od dziś wiadomo, że jest ona początkiem wielu schorzeń.

Czytaj też: Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

W jego wypadku otyłość poskutkowała cukrzycą typu II. Uznana jest ona za najbardziej podstępną odmianę tej choroby, bo potrafi nie dawać objawów przez wiele lat.

Dariusz Gnatowski „Boczek” bez którego trudno sobie wyobrazić serial telewizji Polsat „Świat według Kiepskich” dopiero niedawno dowiedział się o chorobie. Jak sam opowiada, jego rodzina przeszła przez piekło strachu i niepewności, bo początkowa diagnoza zabrzmiała jak wyrok.

Czytaj też: Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Na szczęście dzięki wsparciu ze strony żony i córki wyszedł „na prostą”. Choć Arnold Boczek zawsze będzie chory, to udało mu się zrzucić ponad 25 kg i poczuć się lepiej. Wszystko zatem wskazuje, że Kiepscy jeszcze nie raz zagoszczą na kanale Polsat, a fani nie będą zmuszeni polegać jedynie na powtórkach starych odcinków.

źródło: pikio

Dariusz Gnatowski znany jako Arnold Boczek z serialu "Świat według Kiepskich", przeżywa cięzkie chwile, śmiertelna choroba odmieniła jego życie
Dariusz Gnatowski znany jako Arnold Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”, przeżywa cięzkie chwile, śmiertelna choroba odmieniła jego życie

To może Cię również zainteresować:

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

Polecamy także:

„Celowo sam się zaraziłem”. Burmistrz z Berlina zszokował całe Niemcy

Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

Zobacz również:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →