Grabowski i zarobki w „Świat według Kiepskich”. Nie uwierzysz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski i jego zarobki do pewnego czasu były owiane tajemnicą. Dziś już wiemy ile zarabia gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” w reżyserii telewizji Polsat. Są to bez wątpienia olbrzymie sumy, które przeciętnemu Kowalskiemu mogą się jedynie marzyć. Nie wiemy wciąż jednak ile zarabia Ryszard Kotys, a więc odtwórca roli Mariana Paździocha, lecz z pewnością nie są to o wiele mniejsze sumy. Należy bowiem pamiętać, iż Ferdynand Kiepski oraz Marian Paździoch to najbardziej barwne postacie popularnego sitcomu.

Świat według Kiepskich: Ile zarabia Grabowski?

GORĄCY TEMAT: Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Andrzej Grabowski i jego zarobki. Ile zarabia Grabowski (Ferdynand Kiepski)- Gwiazda "Świat według Kiepskich" tv Polsat. Czy Ryszard Kotys zarabia podobnie?
Andrzej Grabowski i jego zarobki. Ile zarabia Grabowski (Ferdynand Kiepski)- Gwiazda „Świat według Kiepskich” tv Polsat. Czy Ryszard Kotys zarabia podobnie?

Ferdynand Kiepski to główna postać serialu „Świat według Kiepskich”. Wielu fanów nie wyobraża sobie popularnego sitcomu bez barwnych perypetii Ferdka Kiepskiego (Andrzej Grabowski) oraz Mariana Paździocha (Ryszard Kotys). Przez ponad 20 lat obie te postacie dostarczyły milionom Polaków niezwykle wielkie ilości dobrego humoru i kultowych żartów. Wielu z was się pewnie zastanawia ile zarabia
Grabowski za rolę popularnego Ferdka w serialu telewizji Polsat? Śpieszymy wam niezwłocznie z odpowiedzią na to jakże mocno nurtujące pytanie.

Ile zarabia Grabowski? Oto sumy, które otrzymuje gwiazda „Świat według Kiepskich”

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel załamana! Wolałaby, żeby to nigdy ją nie spotkało (Zdjęcie)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski i jego zarobki za grę w serialu telewizji Polsatu z pewnością do małych nie należą. Grabowski (Ferdynand Kiepski) może liczyć nawet do 8 tysięcy złotych za jeden dzień nagrań serialu. Rocznie ma to dawać kwotę oscylującą w granicach około 400 tysięcy złotych. Na podobne zarobki może liczyć Ryszard Kotys, a więc serialowy Marian Paździoch. Na tym jednak nie koniec ciekawostek ze świata zarobków gwiazd „Świata według Kiepskich”.

Ile zarabiają Kiepscy? Sumy są olbrzymie

Według informacji medialnych Mariolka Kiepska jest wyceniana na około 250 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że jak na drugoplanową rolę, to jest to bardzo wysokie wynagrodzenie. Walduś Kiepski, w którego postać wciela się Bartosz Żukowski może liczyć na około 300 tysięcy złotych za rok gry w serialu. Według nieoficjalnych informacji, Ryszard Kotys (MarianPaździoch) może liczyć na wynagrodzenie zbliżone do wynagrodzenia Andrzeja Grabowskiego.

źródło: pikio.pl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sekret babki z “Kiepskich” wyszedł po latach! Ujawniono to po jej śmierci
Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)
Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →